Багато садівників і власників присадибних ділянок вже оцінили всі переваги використання ялівцю для декорування ділянки. Він є вельми невибагливою хвойною рослиною, до того ж - це дивовижний "модник". В залежності від сорту і пори року може міняти колір крони з яскраво-зеленого, наприклад, на коричнево-фіолетовий з бузковим відливом.

Що стосується невибагливості, то тут слід пам'ятати, що саджанці, вирощені в лісі, можуть не прижитися у вашому саду. Тому краще всього купити ялівець в перевіреної компанії, яка сама вирощує посадковий матеріал. Це гарантує не тільки високу якість, але і стійкість до садових умов. Однією з таких компаній, яка заслуговує на увагу, є фірма Декоративні агрокультури. Цей вітчизняний виробник сам вирощує посадковий матеріал, має декілька земельних ділянок, парники і теплиці.

Найпопулярнішими видами ялівцю, які пропонує компанія, є віргінський, звичайний та козацький.

Ялівець віргінський - порівняно швидкозростаюче деревце заввишки до 2.5 м, з яйцевидною кроною. Легко переносить сильну обрізку та формуючу стрижку, що дозволяє використовувати його в живих огорожах і в топіарних посадках. Зимостійкий, посухостійкий, тіньовитривалий. Особливо ефектно виглядає восени, коли він прикрашений ясно-блакитними шишкоягодами. Непогано виглядає у посадці на газоні, добре поєднується з акацією, березою і хвойниками - модриною, сосною, кипарисовником, туєю.

Ялівець звичайний - це кущ колоновидної форми, досить тіньовитривалий, морозостійкий, стійкий до посухи. Він пристосовується до будь-яких ґрунтових умов, хоча віддає перевагу пісковикам та вапнякам. Росте повільно, любить простір, не виносить загущеності.

Ялівець козацький - чагарник сланкої або розпростертої форми висотою до 1.5 м. При розтиранні хвої видає характерний різкий запах. Зимостійкий, хоча в молодому віці кінчики пагонів можуть підмерзати, вітро- та посухостійкий. Розпростерті по землі гілки легко вкорінюються. Завдяки цьому, кущ швидко розповзається в сторони, утворюючи густі зарості, але при цьому центральна частина поступово починає оголятися.

Звертаючись до надійної компанії Декоративні агрокультури, ви можете бути впевненими, що з допомогою професіоналів компанії зробите правильний вибір.

Для того, щоб купити ялівець, телефонуйте до фахівців компанії Декоративні агрокультури +38 (099) 2241905. Вони допоможуть перетворити ваш сад на сад мрії!