Аромат - одна із запорук успіху косметики або побутової хімії на споживчому ринку. А щоб створити гармонійний та приємний аромат для своєї продукції, потрібно перш за все підібрати якісну віддушку.

Статистика підтверджує, що покупці обирають засіб, який приємно пахне, тоді як нічим не прикритий запах основи препарату категорично відкидається. Більше того, саме віддушки є визначальним показником при виборі косметичних засобів для 80% покупців.

Віддушку слід підбирати з урахуванням специфіки інгредієнтів продукту, що гарантує виробнику стійкість і незмінність аромату його виробу протягом усього терміну придатності. Якісна віддушка повинна ефективно маскувати запах косметичної основи і біологічно активних добавок.

Компанія «Флоресанс-Парфюм» будучи провідним українським постачальником європейських віддушок для косметики та побутової хімії, який зможе допомогти вам у виборі потрібного товару.

Підприємство відмінно поінформоване у всіх областях практичних знань, що необхідні для просування нових продуктів. А також має можливість забезпечити клієнтів чудовим сервісом та якістю віддушок для побутової хімії та віддушок для косметики. Адже, відмінна якість завжди породжує хороший попит і робить продукт більш конкурентоспроможним і затребуваним на ринку товарів і послуг.

У сучасному косметичному та хімічному продукті віддушка стає швидше необхідністю, показником привабливості та естетичності продукту, ніж розкішшю. Більшість сучасних споживчих товарів немислимі без використання віддушки.

Віддушки для косметики

Ми пропонуємо аромати, які створять імідж вашого продукту та залишаються в пам'яті покупця надовго. Наші віддушки для косметики викликають бажання купувати продукт протягом тривалого часу знову і знову.

При розробці ароматів, європейські фахівці майстерно поєднують креатив і сучасні технології для задоволення унікальних потреб клієнтів. Розробка віддушок грунтується на поєднанні досвіду в створенні ароматів і їх практичному застосуванні в товарах особистої гігієни.

Віддушки для побутової хімії

Останнім часом, особливо зросло значення і різноманітність ароматів, що використовуються в товарах побутової хімії. Віддушки для побутової хімії стали частиною повсякденного життя. Внутрішній ринок ароматів продовжує активно реагувати на зростаючий попит з боку споживачів.

Усвідомлюючи важливість цього, наш відділ розвитку шукає нові аромати, які будуть не тільки функціональними, але і враховуватимуть споживчий попит. Нові аромати постійно випробовуються на стабільність в середовищах, для яких вони призначені.

Основне завдання ТОВ «Флоресанс-Парфюм» - запропонувати вам віддушки для косметики та віддушки для побутової хімії максимально високої якості. При цьому ми врахуємо ваші цінові рамки, а також дослухаємось до всіх побажань замовника.

Команда «Флоресанс-Парфюм» відрізняється професіоналізмом і швидкістю роботи. Динамічність та завзятість дозволили компанії завоювати репутацію чесного і надійного партнера!