Ні для кого не є секретом, що відсутність руху у тварин негативно позначається на здоров'ї. За будь-яких умов тваринам необхідно організовувати вигул на пасовище. Пасовищний корм у 2-3 рази дешевший, ніж силос, сінаж або сіно, а тому вимагає в 4 рази менше витрат на заготівлю. Проте, далеко не завжди пасовища використовують раціонально, саме це веде до низької кормової продуктивності. Грамотне використання пасовища може збільшити надій молока, поліпшити якість вовни та м'яса, заощадити витрати на корм та його заготівлю. А також поліпшити розмноження й здоров'я тварин, тим самим скоротивши витрати на купівлю ліків для осіменіння та знизивши витрати праці.

Як показує досвід, найбільш високі показники продуктивності досягаються при загонно-порційній системі. Тобто, коли всередині загону щодня виділяються певні ділянки для пасовища. Огороджувати відразу всі ділянки зовсім не обов'язково. Досить захистити лише використовувану в даний час площу. Для цього ідеально підходить електрозагорожа або ж, як її називають – електропастух. Переваги електропастуха в легкості його переміщення по території пасовища, простоті встановлення, а головне - в надійному захисті для тварин. Організація пасовища за допомогою електропастуха займає декілька годин.

Електропастух (електрозагорожа), яку реалізує компанія Бентлі Україна, являє собою провідник (дріт) без ізоляції, який підвішений на металевих, дерев'яних або пластикових стійках з ізоляторами.

Висота підвісу електрозагорожі та відстань між стійками електропастуха встановлюється в залежності від виду тварин. На провідник подаються імпульси напруги від 9 до 12 кВ з частотою 60-100 імпульсів на хвилину від спеціального генератора-пульсатора.

Організація електричної огорожі та використання електропастуха від Бентлі Україна має ряд значних переваг, а саме:

- електрична огорожа дозволяє розділити пасовища на окремі ділянки, поліпшивши цим самим контроль кількості тварин в будь-якій частині пасовища та ефективність стравлювання;
- електропастух дозволяє раціонально використовувати пасовище в період повільного приросту зеленої маси;
- широкий вибір блоків живлення електричного огородження дозволяє забезпечити огорожі від 500 метрів до 360 км.
- вартість електричної огорожі на 2/3 нижча, ніж вартість встановлення стаціонарної огорожі;
- електричну огорожу можна побудувати швидко та просто, використовуючи при цьому декілька варіантів;
- електропастух відзначається достатньо довгим терміном експлуатації - довшим, ніж у стаціонарних парканів, бо він не схильний до великого тиску з боку тварин;

Підприємство Бентлі Україна пропонує електропастухи тільки кращої якості. Продукція компанії - від всесвітньо відомих виробників Нової Зеландії, Чехії та Великобританії.

Ви фермер? У вас є досить велика кількість тварин? Ви мрієте заощадити свої витрати на кормах та робочій силі? Тоді вам потрібно до компанії Бентлі Україна! Тільки тут ви знайдете вирішення своєї проблеми – електроогорожі!

Електропастух – ваш надійний помічник!