Ринок систем автоматизації для різних закладів громадського харчування існує вже кілька десятків років. Можливості цих систем практично ідентичні. Але варто тільки копнути глибше, і Ви побачите різницю.

Багато програм не гарантують, що з боку персоналу в рази зменшиться зловживання повноваженнями. Є системи з можливостями, за допомогою яких можна легко приховати від власника чимало інформації. Навіть найпоширеніші програми часто оснащені дуже мізерними функціями. Приходить час знижок, бонусів і спеціальних пропозицій, а багато програм просто не вміють працювати з ними. Доводиться в розпал сезону переходити на нове програмне забезпечення і заново переучувати персонал під нього. До того ж, це несе додаткові витрати. Набагато легше при виборі поцікавитися налаштуванням програми і її можливостями. Це заощадить Ваш час і гроші.

Також важливим моментом є плани з розвитку Вашого підприємства. Для одиночного об'єкта можна взяти і дешеву просту автоматизацію ресторану, але якщо у Вас мережа закладів, то варто подбати про правильну побудову плану. Вибір системи автоматизації ресторану в цьому випадку - дуже відповідальний крок. В даний час дуже мало програм, що дозволяють нормально побудувати середню або ж велику мережу з централізованим управлінням. Часто компанії, які пропонують рішення з автоматизації, не можуть запропонувати допомогу у вирішенні проблем програми. При виборі рішення для автоматизації потрібно першою справою звертати увагу на надійність, функціональність і зручність в експлуатації. Тоді гроші, які Ви вкладете в програмне забезпечення, дуже швидко окупляться.

Швидко і якісно ви зможете замовити автоматизацію в торгівлі в компанії «Укрекспрес сервіс». Всіма необхідними характеристиками відзначається програмне забезпечення R-KEEPER. В Україні програма R-KEEPER дуже популярна і використовується багатьма закладами громадського харчування. Зараз кожен керівник, який придбав програмне забезпечення R-KEEPER, залишився задоволений прекрасною роботою системи автоматизації. До того ж, усі гроші, витрачені на R-KEEPER, це виправдані витрати. R-KEEPER - це програма, яка постійно вдосконалює свої можливості. Фахівці та програмісти працюють над програмним рішенням для того, щоб Ви залишилися задоволені її роботою і зручним інтерфейсом. До того ж, програма відповідає всім потребам клієнта. Комплекс R-KEEPER дозволяє вирішувати всі проблеми і може працювати не тільки в ресторанах та інших закладах громадського харчування, але і буде незамінний і в будь-яких розважальних закладах - це нічні клуби, караоке-бари, більярди, ігрові зони, льодові катки, аквапарки та багато-багато іншого. Автоматизація ресторану R-KEEPER дозволить забезпечити управління всіх можливих закладів в одній системі. Витратившись один раз з R-KEEPER, Ви зменшуєте в рази свої витрати в подальшому.

Зателефонуйте в «Укрекспрес сервіс» і переконаєтеся в цьому самі. Телефонуйте і замовляйте!!

Дивіться весь асортимент продукції компанії тут.