Незважаючи на те, що про вибір саджанців троянд і правильне вирощування троянд написано багато статей, в людей, що хочуть вирощувати ці квіти, продовжує виникати безліч питань з приводу вкриття, агротехніки і розмноження саджанців троянд. Ось найпоширеніші питання.

Які купувати саджанці троянд: кореневласні чи прищеплені?

Якщо при купівлі саджанців троянд вам важливий результат, а саме квіти у вашому саду, перевагу краще віддати кореневласним сортам. До того, вони більш довговічні, ніж прищеплені саджанці.

Також можете сміливо купувати саджанці троянд з відкритою кореневою системою. Нещодавно викопані саджанці краще приживаються на новому місці.

Коли і де саджати троянди?

Найзручніший час для покупки і посадки прищеплених трояндових кущів - осінь, коли у всіх розплідниках вони готові до реалізації. Інша справа, якщо ми говоримо про кореневласні саджанці троянд, вони продаються круглий рік, але краще їх висаджувати навесні і влітку.

Пам'ятайте, троянди люблять тепло, тому ділянку для них підбирають на сонячному, захищеному від вітрів місці. Грунтові води на місці посадки повинні бути не вище 1-1,5 м. Якщо кущі троянд весь час будуть знаходитися в тіні, вони швидко слабнуть, а роса на листі буде сприяти розвитку грибкових захворювань. Також слід враховувати, що сильний вітер також завдає шкоди рослинам, постійно розгойдуючи кущі та зневоднюючи листя.

Де краще купувати саджанці троянд?

Купуйте троянди якомога раніше, на початку сезону посадки. У продажу зазвичай можна знайти посадковий матеріал трьох типів: саджанці з відкритою кореневою системою, саджанці з упакованим корінням і саджанці в контейнерах.

Вибирайте саджанці троянд уважно, не кваплячись, краще всього - в спеціалізованих магазинах, розплідниках.

Портал Укрбізнес рекомендує вам компанію Яскрава. Фірма вже багато років займається вирощуванням і продажем саджанців троянд.

Розплідник компанії спеціалізується на вирощуванні якісного посадкового матеріалу троянд. Враховуючи величезний досвід і знання, фахівці фірми Яскрава вирощують тільки ті сорти троянд, які добре приживаються в нашій кліматичній зоні.

В асортименті компанії можна знайти такі види саджанців: мініатюрні, поліантові, плетисті, грунтопокривні, чайно-гібридні, крупноквіткові, флорибунди, шрабові та інші.

Купуючи саджанці троянд в компанії Яскрава, ви будете мати 100% гарантію, що ви придбали якісний товар і потрібні для вашого квітника сорти троянд.

Детальніше з асортиментом можна ознайомитися тут: http://yaskrava.ub.ua/ua/goods/