Якщо ви завжди хотіли самі зайнятися облаштуванням власного саду, але у вас не вистачає садівничого досвіду, почніть з висадки цибулин квітів - це ідеальний варіант. Їх зручно і нескладно вирощувати: маніпулювати цибулинами набагато легше, ніж крихітним насінням. Тим не менш, і в цьому випадку важливо правильно вибрати рослину і підібрати для неї оптимальне місце.

При виборі квітів для клумб зверніть увагу на наступний момент. Деякі види цибулинних квітів завжди повернені в одну сторону. Наприклад, нарциси, тому їх краще садити на фоні інших рослин або ж на клумбі біля стінки. Для компактної клумби посередині ділянки краще підійдуть гіацинти, тюльпани та інші цибулинні рослини.

Також слід знати, що всі цибулинні квіти поділяють на дві категорії: ті, що квітнуть навесні (такі цибулини квітів висаджуються восени) і ті, що квітнуть влітку (вони висаджуються навесні). Виняток становлять лілії - їх можна саджати як восени, так і навесні. Більшість квітів цієї категорії зимостійкі і невибагливі. Посаджені одного разу, вони будуть радувати вас кожен сезон. Крім того, у вас завжди буде можливість урізноманітнити свій сад - адже садівники щорічно виводять нові сорти.

Грамотно використовуючи для посадки цибулини квітів, ви зможете зробити свій сад красивим вже з першими теплими променями сонця - задовго до того, як більшість однорічних і багаторічних рослин починають рости. Однак терміни цвітіння більшості цибулинних квітів не настільки вже й великі. Для того, щоб уже навесні сад радував око безперервно - від танення снігів до останніх літніх днів - необхідно підбирати види і сорти цибулин квітів з урахуванням особливостей кожної квітки.

Отже, першими варто висаджувати цибулини пролісків, оскільки вони розпускаються відразу після танення снігів. Слідом за ними, краще висаджувати цибулини крокусів, фритиляріі, деяких декоративних лук. Ці квіти будуть радувати вас яскравими фарбами в першій половині весни.

За тендітними первоцвітами приходить черга висадки цибулин тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, ірисів та інших багаторічників. Для кожної з цих рослин у весняному саду знайдеться своє місце, разом вони зроблять ваш сад яскравим, строкатим і різноманітним вже в квітні-травні. В кінці травня зацвітають уже ефектні іриси.

Коли ви вже подумки спланували розташування своєї клумби і квітів на ній, залишилося тільки купити цибулини квітів. Компанія Яскрава пропонує вам великий вибір цибулин квітів: цибулини лілій оптом, цибулини тюльпанів, цибулини гладіолусів, цибулини гіацинтів, цибулини крокусів оптом.

Фірма Яскрава вже багато років займається реалізацією цибулинних квітів і коренів багаторічників з Голандії, а також їх фасуванням та імпортом під власним брендом. Фахівці компанії дбайливо відбирають тільки якісні цибулини квітів, які не схильні до хвороб і дадуть 100% добрі сходження.

Цибулинні квіти - це прекрасна можливість не тільки прикрасити ваш сад, але і зробити його по-справжньому вашим унікальним творінням. Дерзайте сміливіше!