Сьогодні скрізь застосовується обладнання, яке працює за допомогою електрики. Але для того, щоб з ним не виникало проблем, потрібно час від часу робити перевірку електропроводки. В таких випадках на допомогу приходять електротехнічні лабораторії. Основною їх задачею є діагностика електромереж в масштабах підприємства, офісу, цеху, заводу, житлового будинку чи житлового комплексу. Електротехнічні лабораторії проводять аналіз проектної документації, візуальний огляд та необхідні випробування, а при отриманні результатів — складають технічний звіт по об'єкту.

Електротехнічних лабораторій в Україні досить багато, проте не всі вони - якісні і надійні. Тому в таких випадках на допомогу приходить компанія Молния.

Підприємство за досить тривалий час на ринку зарекомендувало себе як надійний та відповідальний партнер. Компанія Молния спеціалізується на розробці, виробництві та продажу кабельних та електротехнічних лабораторій, випробувального високовольтного устаткування, вимірювальних засобів для енергосистем, а також приладів для пошуку місць пошкоджень кабельних ліній. Фірма пропонує комплексне постачання в будь-яку точку пострадянського простору електротехнічних лабораторій, приладів та обладнання.

Виробництво обладнання відбувається на високому організаційному та технічному рівні, а тому задовольняє усі запити споживачів. Саме таке ставлення до своєї роботи є засобом залучення покупців та основою фінансового благополуччя компанії та її співробітників.

Якість електротехнічних лабораторій, які випускає компанія Молния, забезпечена сучасними методами розробки обладнання та технологіями, стабільністю процесів виробництва й повним виконанням вимог щодо документації.

Підприємство пропонує такі електротехнічні лабораторії, як КАЕЛ-3, КАЕЛ-5, КАЕЛП, ЕТЛ-35, ЕТЛ-35К, ЕТЛ-35Т. Усі електролабораторії підприємства - кабельні пересувні. Кожна електротехнічна лабораторія оснащена комп'ютерною системою управління, безпечна в роботі і гарантує максимально точну локалізацію пошкоджень. Монтаж пересувного устаткування проводиться в автомобілях типу ГАЗ, ЗІЛ та інших, при погодженні з замовником.

Мобільні комплексні електролабораторії, які пропонує компанія Молния, використовують для проведення високовольтних випробувань ізоляції, вимірювання параметрів силових трансформаторів, вимірювання ємностей і тангенса кута діелектричних втрат елементів підстанцій, випробування і пошуку місць пошкодження кабельних ліній.

Якщо вам потрібна більш детальніша інформація про електротехнічні лабораторії підприємства, ви можете дізнатися її, зателефонувавши за телефоном - +38 (057) 752-71-56, або перейшовши за посиланням — http://molnia.kharkov.ua/contact/.