Тюнінг двигуна

Це завдання складається з двох частин: тієї, де мотор можна удосконалити самостійно і тієї, де без професіоналів не обійтися. Своїми руками можна зробити не так уже й мало. Мабуть один із самих нехитрих заходів - це заміна звичайного повітряного фільтра на спортивний повітряний фільтр або фільтр нульового опору, як його ще називають. Це дає збільшення потужності двигуна 4-7% за рахунок низького опору потоку повітря. Саме таку частину своєї потужності двигун витрачає на прокачування крізь звичайний фільтр повітря для приготування паливної суміші.
Такі фільтри бувають спеціальні і універсальні. Спеціальний фільтр по геометрії такий же, як і штатний і просто встановлюється замість штатного. Ніяких доопрацювань мотора при цьому не вимагається.

Установка фільтра

Для установки універсального фільтра потрібно зняти патрубки очисника повітря і саму коробку повітроочисника, в якій стоїть штатний повітряний фільтр. Звичайно це все кріпиться до витратомірів повітря або карбюратора хомутом. А замість цього встановити інший патрубок, до якого і буде кріпитися спортивний повітряний фільтр. Як правило, універсальні фільтри для першої заміни поставляються в комплекті з усіма установочними і кріпильними елементами під конкретний автомобіль і модель мотора. Надалі при необхідності можна буде замінити тільки фільтр. Заради справедливості слід зазначити, що спортивні фільтри на відміну від звичайних одноразових не вимагають регулярної заміни. При технічному обслуговуванні їх промивають спеціальними рідинами і обробляють спеціальним маслом. Ресурс такого фільтру у різних виробників від 500 000 до 1 500 000 кілометрів пробігу. Ми поставляємо повітряні і масляні спортивні фільтри, а також нові комплекти для автомобілів і мотоциклів від двох найбільших світових виробників "Pipercross" і "K & N".

Тут Ви можете підібрати спортивний фільтр для свого автомобіля і купити його. джерело: http://www.dinol.mk.ua/publish.php?id=12