Родина цитрусових росте у тропічних та субтропічних регіонах Південно-Східної Азії. Тому лимони не можна віднести до морозостійких рослин. Проте, навіть, при відсутності тієї кількості світла, тепла та вологи, які потрібні для життя рослини, деревця можуть рости, цвісти та давати плоди. Такі рослини не можуть рости на вулиці, їх зазвичай купують для дому, офісу і т.п.

Дослідне господарство Приморське пропонує широкий асортимент саджанців лимона, сюди ж входять великі лимони, які виділяються своїми габаритами — завбільшки, як грейпфрут. А також компанія пропонує один із найбільш популярних кімнатних лимонів — Павлівський.

Саджанці Павлівського лимона

Дослідне підприємство Приморське пропонує саджанці Павлівського лимона. Він росте у вигляді невеликого куща або деревця, яке досягає висоти від 1 до 2 метрів. Лимонні деревця складаються з 2-4 стовбурчиків. Лимони наділені округлими кронами з діаметром 0,8-1,0 м, зі звисаючими до низу гілками. На молодих пагонах кора зелена, а на досить зрілих гілках вона набуває оливково-сірого кольору з поздовжніми тріщинами. Також на гілках саджанців лимона є колючки, хоча є породи і без них.

Лимонні деревця, висаджені в грунтовій оранжереї Дослідного господарства Приморське, після обрізання гілок можуть збільшувати свій ріст до 140 см на рік.

Саджанці лимона Павлівського мають порівняно велике листя, довжина якого до 13-15 см, а ширина — 5-8 см. Форма листової пластинки лимонного дерева у різних зразків змінюється в значній мірі. В одних особин вона овальна, широкоовальна та овально-довгаста, а у інших - оберненояйцеподібна та широколанцетна.

Останні плоди лимона дозрівають за 8-9 місяців після цвітіння рослини, при чому фаза дозрівання - близько місяця. Проте, у квартирах, де мале освітлення, дозрівання плодів може тягнутися до року.

Саджанці великих лимонів

Також в асортименті компанії є саджанці лимонів, плоди яких можуть бути завбільшки, як грейпфрут. Вага лимонів даного сорту може досягати 1 кілограма. Такі цитрусові спеціально виведені для квартирного вирощування.

Даний сорт цитрусових, саджанці якого реалізує Дослідне господарство Приморське, рано розпочинає плодоносити. Дерево лимона може цвісти круглий рік.

Якщо вам потрібні лимонні деревця, які будуть рости у вашій квартирі та давати повноцінні плоди, то звертайтеся до Дослідного господарства Приморське. Адже тільки тут найкращі сорти саджанців лимонів, які порадують найвибагливіших лимонолюбителів.

Компанія надає 90% гарантію приживання рослин!