Смачний і корисний перекус на робочому місці - фісташки.

Вони мають високу харчову цінність - містять більше 50 відсотків жиру, а також 21 грамів білка на 100 г продукту. На сході фісташку називають "деревом життя", і вчені підтверджують, що фісташки надають тонізуючу дію, їх рекомендують вживати при хронічній утомі.

Найкраще в якості маленького перекусу - фісташки і зелений чай. Набагато корисніше, ніж чай з тістечком! Людям частіше за все не вистачає в організмі білка (потрібно як мінімум два грами на кілограм ваги), а горішки, в тому числі і фісташкові - відмінний його джерело.

Фісташки відзначаються високою калорійністю в поєднанні з високим вмістом необхідних людині вітамінів, мінеральних речовин і амінокислот.

Містять багато вітаміну Е, відомого природного антиоксиданту, що омолоджує організм.

Фісташки не містять ніяких шкідливих домішок і добавок, і навіть сама технологія їх обробки побудована так, що зберігає в цілості шкарлупу, що охороняє горіх від будь-якого випадкового забруднення. Тому, їх обов'язково включають у різні дієтичні меню.


Дерево фісташки невисоке, але витончене, з корою сірого кольору і сірувато-зеленим листям. Горішок ховається під гладкою, парною шкарлупою і являє собою овальне ядро, солодкувате на смак. Горіх може бути різного кольору - від жовтувато-зеленого до кремового. www.valleysky.com

Оптовий продаж фісташок
Мусаєв Анар
380 (67) 480-27-11
cerez_ua@mail.ru