Кожного року НВП "Інсолар" намагається брати активну участь у міжнародних виставках з виробництва, обробки, переробки та зберігання овочів та фруктів, які проводяться як на території України, так і за її межами.

Ось і цього разу наша компанія НВП "Інсолар" ТОВ стала експонентом II-ої Міжнародної спеціалізованої виставки "Fresh Produce Ukraine 2012", яка відбулася 28-30 листопада 2012 р. у м. Києві на території Міжнародного виставкового центру. У виставці взяли участь наші партнери-постачальники із Голандії (Van Amerongen, Greefa) та Германії (Teko). Відбулися зустрічі з потенційними замовниками.

Категорії продукції та послуг, які були представлені учасниками виставки "Fresh Produce Ukraine 2012", підтверджують її статус єдиної події в Україні і країнах СНД, спрямованої виключно на плодоовочевий сектор. У якості експонентів у виставці взяли участь вітчизняні та закордонні виробники та експортери плодоовочевої продукції, постачальники ягідних культур, агрохімії, рішень з вирощування, збирання, післязбирального доопрацювання, переробки, пакування плодоовочевої продукції, технологій зберігання та збереження якості овочів, фруктів і картоплі. Цього року у виставці взяли участь 150 компаній з 19 країн світу, таких як Німеччина, Нідерланди, Бельгія, Швеція, Італія, Іспанія, Польща, Росія, Білорусь, Україна та ін., а кількість відвідувачів досягла 3,9 тис. чоловік.

У межах проекту компанія "Інсолар" прийняла участь у щорічній Міжнародній конференції "Овочі та фрукти України 2012. Екзамен для професіоналів". У цілому ж подія, у якій беруть участь виключно професіонали плодоовочевого бізнесу, з чіткою спеціалізацією на технологіях виробництва, обробки, переробки і зберігання продукції, зібрала під одним дахом 220 спеціалістів плодоовочевої індустрії усіх сегментів бізнесу з України і країн ближнього та дальнього зарубіжжя - від виробництва до ритейлу та обладнання.

Компанія НВП "Інсолар" була нагороджена дипломом за активну участь від організатора події - проекту "АПК-Інформ: овочі і фрукти".

Однак на цьому активність підприємства "Інсолар" у межах навчально-наукового розвитку та обміну досвідом не обмежилася. Наша компанія також взяла участь в Міжнародному семінарі "Високоінтенсивні технології - у садівництво", який відбувся в Уманському національному університеті садівництва за участю закордонних спеціалістів. В ході проведення семінару своє відображення знайшли питання сучасних технологій вирощування садівного матеріалу, плодів та ягід, механізації обрізання та хімічного захисту садів, сучасних засобів до- та післязбиральної обробки та зберігання врожаю та інші актуальні питання інтенсивного виробництва.

Таким чином, участь у виставках, конференціях та семінарах дозволяє НВП "Інсолар" підводити підсумки своєї праці за минулий період, ділитися знаннями та отриманим досвідом і є головним джерелом інформації, ідей, натхнення та продуктивних контактів з потенційними замовниками і постачальниками.