Як джерело вітаміну д соняшникове насіння цінніше від жиру печінки тріски. В100 грамах насіння міститься 311 мг магнію - в 6 разів більше, ніж у житньому хлібі. 50-60 г насіння рівноцінні 25-30 г соняшникової олії й повністю задовольняють потребу організму в ненасичених жирних кислотах, вітаміні Е. Організм в змозі повноцінно засвоїти на добу тільки 100 г насіння.

Сире насіння допомагає прискорити загоєння травм м'яких тканин, відновлення пошкоджених кісток і сил після перенесених інфекційних захворювань.

Насіння соняшника покращуює апетит. Перед вживанням насіння соняшника можна злегка обсмажити на сухій сковороді. Але смажити їх заздалегідь - означає знищити всі корисні властивості.

Багате соняшникове насіння вітамінами, що зміцнює шкірний покрив і нормалізує кислотно-лужний баланс. Приміром створений на основі насіння насичений підшолушуючий скраб для тіла, видаляє омертвілі клітини і шорсткості з поверхні шкіри, створює відчуття оновленої шкіри і надає комплексну дію, в цілому покращуючи її стан.

Насіння соняшника є засобом профілактики атеросклерозу, інфаркту міокарда та інших захворювань серцево-судинної системи, а також допомагають при захворюванні печінки і жовчовивідних шляхів. У насінні близько 20% білка, до складу якого входять незамінні амінокислоти.

Оптовий продаж насіння соняшника торгової марки CEREZ звертайтеся за тел. 80 (67) 480-27-11 Мусаєв Анар