Яблука є не просто продуктом харчування, це чудово збалансований мінерально-вітамінний ансамбль, який має велике значення для організму. Саме у яблуках міститься величезна кількість поживних речовин, яких не вистачає нашому організму. Тому і зовсім не дивно, що власне яблука вважаються одним з найзатребуваніших у всьому світі фруктів.

Мандарин, полуниця, гранат, груша, персик, черешня, слива, кавун — це ще не весь перелік сезонних фруктів. Ми найбільше полюбляємо їх смакувати в період дозрівання, чого не скажеш про яблука. Яблука - це не сезонний фрукт, вони продаються і взимку, і влітку. А головне - вітамінний склад яблук не втрачається після тривалого терміну зберігання.

Саме через великий попит на ці фрукти власники супермаркетів або ж продовольчих магазинів шукають надійних постачальників яблук оптом. Адже купити яблука можна у будь-кого, а купити смачні та екологічно вирощені яблука оптом в Україні не так вже й просто.

І на ринку, і в магазинах асортимент яблук просто вражає своїм вибором. Червоні, зелені, з рожевим бочком - вибирай будь-які. Однак, як показує досвід, краса - ще не гарантія смаку та належний вітамінний склад.

Купуємо яблука оптом за наступними якісними характеристиками:

1. Яблука повинні смачно пахнути. Якщо яблука не видають ніякого запаху, то такого ж ефекту слід чекати і від їх застосування.

2. Шкірочка яблук повинна бути без видимих зморшок та явних потемнінь. Яблука повинні бути міцні на дотик.

3. Яблука повинні бути чистими. Яблука, які рівномірно покриті якоюсь рідиною, не варто купувати. Це швидше за все транспортувальний віск, яким покривають яблука при тривалих перевезеннях, щоб вони довго не втрачали товарного вигляду. Цей віск дуже погано змивається, навіть якщо застосувати чистячий засіб з ганчірочкою.

Ваш золотий запас яблук оптом у нас!

Компанія Голд Сад займається вирощуванням та продажем яблук оптом. Ми - підприємство з величезним потенціалом, багатим багажем досвіду та згуртованою командою професіоналів, що мають одну спільну мету — постачати ринку України хороший та якісний продукт.

Різноманіття сортів яблук в компанії Голд Сад дозволяє завжди знайти свій найулюбленіший сорт: Голден, Еліза, Рубін стар, Чемпіон, Айдаред, Піново, Фуджі, Семеренко та ще багато інших яблук. Підприємство пропонує познайомитися ближче з кожним із ними і подарувати вашим клієнтам незабутній смак яблук.

Не забувайте про те, що всі люблять пізнавати нові відчуття, випробовувати нові смаки, тому у цьому році компанія пропонує купити яблука оптом Камео та Моді — нові смачні сорти.

Компанія Голд Сад здійснює поставку яблук в максимально короткі терміни. Замовивши у нас фрукти, будьте впевнені, що ваші клієнти зможуть гідно їх оцінити.