В Україні яблуко є найпопулярнішим фруктом, яке займає більшу третини нашого плодового раціону. Вважається, що у фруктах, вирощених в країні проживання споживача, містяться специфічні речовини, що необхідні людському організму. Вітчизняні яблука є екологічно чистими, в той час як якість імпорту в багатьох викликає сумніви.

Сучасний споживач з кожним роком установлює нові вимоги до якості яблучної продукції. Саме тому компанія Голд Сад активно займається вирощуванням найрізноманітніших сортів в Україні.

Компанія Голд Сад здійснює продаж яблук оптом в Україні. Підприємство пропонує виключно якісний продукт за хорошу ціну, фірма зуміла зайняти провідні позиції в реалізації сортів яблук. А головне, яблука Голд Сад містять широкий набір мінералів і мікроелементів, які необхідні організму людини.

Продаж яблук оптом - найсмачніші сорти!

Компанія Голд Сад здійснює продаж яблук оптом найбільш популярних та смачних сортів в Україні, а саме: 

Голден Делішес - смак яблука десертний та дуже приємний. В умовах навіть звичайного підвалу цей сорт може зберігатися до травня.

Еліза - сорт має компактну крону та дуже нарядні яскраві плоди, округло-конусоподібної форми. Яблука суцільно покриті яскраво-червоним рум'янцем та мають відмінний смак.
 
Піново - зимовий сорт, який дуже популярний завдяки компактності крони, урожайності та смачним плодам. Консистенція м'якоті в'язка, проте, дуже смачна. В умовах підвалу плоди зберігаються до кінця лютого, не втрачаючи смаку.

Рубін Стар - яблука крупні, округлої форми, червоні. Сорт відрізняється від інших плодів високою якістю та транспортабельністю. В підвалі або холодильнику плоди добре зберігаються до березня.

Чемпіон - зимовий чеський сорт із смачними соковитими плодами. В умовах підвалу плоди зберігаються до кінця березня, не втрачаючи смаку.

Моді - дуже соковиті яблука з унікальним кисло-солодким смаком. Яблука рівномірної сферичної форми, а також з яскраво-блискучою поверхнею. Крім того, вони добре зберігаються протягом року.

Камео -  сорт призначений для промислового виробництва, розрахований на велику конкуренцію яблук на ринку. Клубний, дуже смачний сорт. М'якоть щільна, солодка, ароматна. У холодильнику з регульованою газовою системою плоди зберігаються протягом року, не втрачаючи хрусткості та соковитості м'якоті.

Це маленький перелік серед великого асортименту яблук нашої компанії. Ми постійно працюємо над оновленням асортименту у продажу яблук оптом. Вибираємо все найкраще як з перевірених сортів, що давно зарекомендували себе з найкращого боку, так і з сортів нової селекції з відмінними споживчими показниками.

Продаж яблук оптом компанією Голд Сад здійснюється у всі регіони України. Сорти яблук і наявність обсягів уточнюйте в телефонному режимі!