У наших краях в жаркий сезон досить часто відбуваються рясні зливи. Це часто супроводжуються таким надзвичайно ефектним природним явищем, як гроза. Практично жодна з них не обходиться без блискавки, яка може вдарити в землю, окреме дерево або машину... І тут вже не до милування буйством стихії! А що, якщо «блискуча дама» примудрилася потрапити саме у ваш будинок, підприємство? Забезпечити вас та ваших близьких від таких випадковостей допоможуть системи блискавкозахисту.

Компанія ВІКОРТ — одна з провідних на території України, що пропонує послуги встановлення систем близкавкозахисту. Підприємство пропонує різноманітні системи:

- стрижнева
- тросова
- захист із застосуванням блискавкоприймальної сітки

Кілька років тому до цього списку входила й система активного блискавкозахисту. Специфіка побудови та застосування систем блискавкозахисту будівель та споруд в значній мір визначається місцем розташування об'єктів, а також специфікою їхньої будови.

Компанія ВІКОРТ пропонує кілька методів встановлення систем блискавкозахисту будинків, вони залежать від виду даху. Якщо ж для простих за формою споруд із загостреним дахом та для невеликих ділянок будівель використовується метод захисного кута, то в будинках із плоским дахом - блискавкозахист встановлюється методом замкнутих контурів. Якщо будинок із плоским дахом має надбудови, то в такому випадку поєднуються два методи.

Під час проектування систем блискавкозахисту компанія ВІКОРТ звертає увагу на те, що в момент розвитку стримера розряду блискавки неможливо уникнути. Тому пропонує передові заходи для зниження наслідків від розрядів блискавок.

Роботи зі встановлення систем блискавкозахисту суворо ліцензовані МНС та описуються в стандарті ДСТУ Б В.2.5.-38: 2008. В Європі діє стандарт IEC 62305, де докладно описано всі аспекти блискавкозахисту.

Компанія пропонує блискавкозахист двох типів:

- блискавкозахист внутрішній

- блискавкозахист зовнішній

Блискавкозахист зовнішній складається з елементів, здатних перехопити грозовий розряд та найкоротшим шляхом відвести його в землю по струмовиводах до контуру заземлення.

Внутрішній блискавкозахист захищає від імпульсних перенапруг мережі електроживлення, використовуване обладнання та різні конструкції. Розгортання системи внутрішнього блискавкозахисту грунтується на так званій зонній концепції.

Якщо ви бажаєте вберегти себе та своїх рідних, або ж працівників від блискавок під час грози, то вам потрібно звернутися до компанії ВІКОРТ та скористатися послугами встановлення систем блискавкозахисту!