Будь-який досвідчений фермер вам скаже, що експлуатація тракторів на сільськогосподарських роботах має свою специфіку. Це пов'язано, перш за все, із сезонністю робіт і великими земельними площами, які потрібно обробити. Отже, до конструкції трактора пред'являються особливі вимоги:

- можливість швидкої зміни навісного та причіпного обладнання;

- можливість роботи і пересування, як на підвищених, так і на гранично малих швидкостях;

- можливість обслуговування і ремонту в польових умовах.

Всім цим вимогам, і навіть більше, відповідають трактори CLAAS.

Продукція, що випускається концерном CLAAS, зокрема трактори CLAAS, добре відома в нашій країні і завжди користується високим попитом в українських механізаторів. Компанія CLAAS зарекомендувала себе як виробник, який завжди використовує сучасні досягнення науки, але при цьому його продукція залишається доступною і простою у використанні.

Трактори CLAAS - це, перш за все висока продуктивність на одиницю площі та економічність. Вони мають ряд вагомих переваг, які залишають далеко позаду всіх потенційних конкурентів.

Поговоримо для початку про сухі технічні характеристики тракторів компанії CLAAS: оптимальна колісна база 2,98 м. Тягове зусилля і небачені досі характеристики: 600 об/хв в постійному діапазоні потужності, збільшення обертів двигуна на 43% і до 36 к.с. в резерві.

Варто згадати, що багато моделей трактора CLAAS мають міцну цільнонесучу раму. Це дозволяє машині мати велику вантажопідйомність і чудово працювати навіть в умовах екстремальних навантажень.

Наступну перевагу, безсумнівно, оцінять зощадливі господарі. Завдяки сучасній технології Вооst трактор CLAAS використовує паливо тільки в тій оптимальній кількості, яка необхідна для виконання поставлених завдань.

Ну і, звичайно ж, фахівці концерну CLAAS подбали про ваш комфорт. Практично всі моделі тракторів фірми оснащені повністю підвішеною кабіною на 4-х точках, яка характеризується функціональністю, ергономічністю і гарним оглядом. Плюс до цього, новий термінал СЕВIS гарантує, що всі функції з самого початку будуть у вас під рукою. Оптимальне шумопоглинання, інтуїтивне управління і кондиціонер-автомат забезпечать вам ідеальний клімат на робочому місці.

Користуйтесь надійною технікою!

Звертайтеся в нашу компанію - ми такою технікою вас забезпечимо!