На сьогоднішній день безліч вітчизняних і зарубіжних виробників представляють на ринку сільгосптехніки величезну кількість модифікацій і моделей зернозбиральних комбайнів. Але як серед такого різноманіття моделей вибрати гідну техніку, яка прослужить не один рік?

Компанія "Автоленд" пропонує вам звернути увагу на зернозбиральні комбайни німецького концерну CLAAS.

CLAAS - один з найбільших виробників сільськогосподарської техніки в Європі. Концерн заслужив своє ім'я завдяки рокам бездоганної роботи і найвищій якості продукції, що постачається. Компанія "Автоленд" є офіційним дилером даного виробника в Україні.

Лінійка товарів фірми CLAAS в Україні представлена 5 конструктивними серіями, що загалом включають в себе 20 різних моделей зернозбиральних комбайнів. Широкий вибір опцій додаткового оснащення доповнює пропозицію.

Особливої уваги заслуговує комбайн CLAAS модель LEXION. Ось його основні технічні характеристики:

- світова новинка: CEMOS AUTOMATIC - постійне автоматичне налаштування систем сепарації та очищення.

- EASY: системи CEBIS, CEMOS, CEMOS AUTOMATIC, CRUISE PILOT, автоматичне рульове управління і CLAAS TELEMATICS забезпечують унікальний комфорт управління і контролю.

- жниварка VARIO з шириною захоплення до 12 м забезпечує підвищення продуктивності на 10% завдяки оптимальному розподілу маси.

- підвищення продуктивності на 20% завдяки системі обмолоту APS. Поліпшення якості зерна завдяки новому закритому барабану.

- зерновий бункер на 12500 л, швидкість вивантаження до 130 л/с.

- висока швидкість на дорозі для економії часу: електрогідравлічний привід ходової частини до 40 км/год.

- TERRA TRAC і технологія шин для бережного ставлення до грунту.

- нова, унікальна чотирьохшарнірна вісь з висотою шин до 1,65 м (30").

В компанії також реалізуються інші моделі зернозбиральних комбайнів, серед яких, ми впевнені, ви знайдете оптимальний для вас варіант.

Ще однією важливою деталлю є те, що компанія "Автоленд" здійснює поставки безпосередньо від виробника і це безсумнівно позитивно позначається на цінах на зернозбиральні комбайни CLAAS. Також компанія надає гарантійне та післягарантійне обслуговування всієї сільськогосподарської техніки від концерну CLAAS.

Який зернозбиральний комбайн купувати вирішувати звичайно безпосередньо вам, але наостанок хочеться зауважити, що на якості зібраного врожаю економити не варто.