Один з найбільш затребуваних видів продукції рослинного походження - зелень та свіжі пряні трави. Вони досить широко використовуються в кулінарії, тому будь-якій точці громадського харчування дуже важливо мати взаємовигідного та надійного постачальника свіжої рослинної продукції.

Компанія Агрофудс забезпечує безперебійні та цілорічні поставки зелені оптом. Підприємство є прямим постачальником свіжої зелені, пряних трав та салатів з Ізраїлю. В асортименті компанії ви знайдете широкий вибір даної продукції. Підприємство пропонує купити таку зелень оптом, як рукола, м'ята, базилік, розмарин, чебрець, тархун, салат бебі мікс, орегано, майоран, кервель, коріандр, китайський лимонник, бебі пак чой, Мізунь, листя буряка, бебі шпинат та багато іншої. Також в багатій сортовій різноманітності представлено салатну зелень, таку як Айсберг, Латук, Лолі Росса, Романо, Редіччіо, Оак Ліф, Корн, Кресс та багато інших.

Компанія Агрофудс пропонує як фасовану, так і вагову зелень з Ізраїлю для супермаркетів, ресторанів та готелів.

Завдяки ексклюзивним контрактам на постачання від кращих фермерських господарств, зелень доставляється в Україну вже на другий день після збору. Саме це дозволяє реалізувати тільки найсвіжіший товар.

Досить велика увага приділяється якості зелені, як перед відправкою в Україну, так і при її отриманні на склад компанії. Весь товар ретельно перевіряється на предмет відповідності стандартам якості. До того ж, компанія Агрофудс реалізує зелень оптом з Ізраїлю, яка відповідає вимогам клієнтів за такими характеристиками, як смакові та зовнішні.


Завдяки тому, що компанія постачає тільки якісну продукцію, вона представлена в найбільших торгових мережах України.

Компанія застосовує індивідуальний підхід до кожного замовника, а тому пропонує тільки найкращі варіанти співпраці, а саме гнучкі рішення, оптимізовані відповідно до їх вимог.

Зелень оптом підприємство реалізує в Києві, Харкові, Житомирі, Сумах, Запоріжжі, Вінниці, Полтаві, Миколаєві, Донецьку, Черкасах, Дніпропетровську, Чернігові, Хмельницькому, Івано-Франківську та інших містах України.

Шукаєте, де купити свіжу зелень оптом? Бажаєте знайти постачальників свіжої зелені у вашому регіоні? Вам потрібні надійні партнери та цілорічні поставки свіжої зелені з Ізраїлю? Тоді вам потрібно обов'язково завітати до компанії Агрофудс! Адже тільки тут широкий асортимент та доступні ціни, що порадують усіх клієнтів!