Інтернет-реклама для підприємця сьогодні означає не менше, ніж чарівна паличка для Гаррі Поттера: і без неї ніби все є, але з нею все-таки набагато краще. Адже якщо використовувати можливості реклами в інтернеті на повну потужність, то ефект буде справді магічним.

Практика реклами свідчить: як правило, замовники вибирають один, який для них здається оптимальним, тип реклами в традиційних медіа, і користуються ним постійно. Тим не менш, така реклама не забезпечить надприродного успіху. Справа не тільки в охопленні аудиторії, але й у способі сприйняття інформації споживачами: одного більше переконають графічні матеріали, іншого - текстова інформація, а третьому подавай динамічність картинки. Сьогодні існує тільки один рекламоносій, здатний максимально задовольнити всі рекламні потреби підприємства. Це - інтернет.

До недавнього часу механізм проведення рекламних кампаній в інтернеті мало чим відрізнявся від замовлення офф-лайнової реклами: без допомоги рекламних агентів було не обійтися. Розмістити банери, домовитися про публікацію новин компанії, домовитися про умови співпраці з різними електронними ЗМІ...  Усе це забирало чимало часу і багато грошей, а реклама все одно давала обмежений ефект, тому що до нових унікальних можливостей інтернету підходили із застарілих позицій розміщення офф-лайнової реклами. Сьогодні ж портал «Укрбізнес» пропонує вам освоїти зовсім новий рівень просування: пакети реклами в інтернеті.

Пакетна реклама - це комплексний підхід до вирішення «рекламного» питання, який забезпечить вам максимальний ефект від реклами, не вимагаючи значних витрат часу, а головне - грошей. Для того, щоб зосередити у ваших руках владу рекламою, фахівці Порталу створили пакет реклами Gold, який забезпечить вас гарантовано відвідуваними персональними сторінками, інтегрованими в структуру популярного ділового Порталу, публікацією ваших новин і презентацій, сотнями тисяч банеропоказів, присутністю на найактуальніших дошках оголошень України , безкоштовними послугами щодо заповнення пакету, можливістю розсилки комерційних пропозицій іншими клієнтам Порталу, і допомогою вашого особистого менеджера. Крім того, пакет передбачає послуги професійних журналістів і копірайтерів і участь у новому іміджевому проекті  «Портрети українського бізнесу» - all inclusive, як то кажуть!

Ваша інформація буде доступна як для відвідувачів Порталу, так і для всієї десятимільйонної армії українських інтернет-користувачів! Адже завдяки високому рейтингу «Укрбізнесу» ваші персональні сторінки злетять у верхні рядки при пошуку в пошукових серверах, тому пакет допоможе в розкручуванні вже існуючого сайту. Ви самостійно визначаєте, коли ваша реклама повинна діяти, і на кого має бути спрямована. Останнє робить для вас пакет реклами, позбавляючи від утомливих переговорів і допомоги третіх осіб. Ті клієнти, яким цікаві новини, знайдуть вас по новинах; ті, хто віддає перевагу графічній рекламі, прийдуть до вас завдяки банерам; ті, хто шукає на дошках оголошень - теж опиняться в полі вашого впливу!

Продумана структура пакету Gold дозволить вам постійно залучати нових клієнтів, знаходити надійних партнерів і збільшувати ринки збуту, практично нічого не витрачаючи на рекламу. Судіть самі: пакет Gold коштує 7200 гривень, а роздрібне придбання входящих до нього послуг - більше 50 000 гривень! Ви не тільки заощаджуєте гроші, ви раз і назавжди вирішуєте для себе всі питання, пов'язані з рекламою. І відтепер не ви дбаєте про неї, а вона - про вас і про ваш бізнес. Пакет Gold - це новий рівень реклами, той цілком земний і зрозумілий механізм, який здатний зробити казковий ефект чарівної палички, і в багато разів збільшити ваші доходи.

Думайте по-новому і вибирайте нові, надефективні рішення. Купуйте пакет реклами Gold: це дозволить вам раз і назавжди міцно утвердитися на гребені хвилі. Успіх «Укрбізнесу» примножить і ваш успіх, адже нам вигідно, щоб ви процвітали: це буде найкращим доказом того, що ми правильно обрали шлях!