Райдужна форель - це не просто королівська риба з неймовірно ніжним та вишуканим смаком. На думку спеціалістів, сьогодні вона цілком підходить на роль «золотої рибки», яка виконує бажання не лише кулінарні, але і усі, що пов’язані з успішною торгівлею.

Отож, говоритимемо ми сьогодні про смак королівської риби, а ще розкажемо вам про найбільш рибні місця в Україні, де можна купити якісну райдужну форель, вирощену в екологічно чистих водоймах. А також обов’язково познайомимо вас із підприємством, яке знає усі тонкощі вирощення та продажу річкової форелі.

Але спочатку про смак. Знавці називають райдужну форель справжнім вишуканим делікатесом. Ця риба має дуже смачне ніжне м'ясо. Більше того, воно містить велику кількість необхідних мікроелементів та поживних речовин.

Живильні властивості форелі дозволяють використовувати її навіть у дієтичному харчуванні. Ця риба дуже багата корисними для людини речовинами: фосфором, білком, амінокислотами, Омега-3 і Омега-6 поліненасиченими жирними кислотами, вітамінами групи В. Вони сприятливо діють на організм: знижують рівень холестерину в крові, позитивно впливають на стан шкіри. За калорійністю форель поступається сьомзі - в ній майже вдвічі менше калорій.

Завдяки своїм смаковим властивостям, райдужна форель - справжнє поле для творчості кулінарів.

Не меншим полем, тільки вже для втілення бізнес-ідей, форель є і для власників рибних господарств, які займаються її вирощенням. Як і обіцяли, пропонуємо вашій увазі компанію Форелька. Це підприємство, яке не лише знає справжній смак страв з форелі, але і безпосередньо займається розведенням цієї риби та продає форель в Україні.

Компанія здійснює продаж райдужної форелі уже не один рік, успішно налагоджено процес вирощення риби, фірма має власні водні господарства. Райдужна форель вирощується у екологічно чистих водоймах під наглядом спеціалістів. Фірма гарантує свіжість та відмінну якість продукту. Риба продається живою та охолодженою. Можлива доставка по Україні – умови обговорюються індивідуально. Компанія шукає клієнтів на постійній основі.

Наостанок - практична і цінна порада для тих, хто має власний рибний магазин чи планує зайнятись подібним бізнесом. Пам’ятайте, райдужна форель – це королева столу, яка може стати улюбленицею ваших покупців. Тому подбайте про постійну наявність її в асортименті. З питань продажу форелі в Україні звертайтесь за контактними номерами телефонів компанії Форелька: (066) 784 59 41, (096) 30 74 304