Одним з найбільших досягнень рук людських є вітраж. Сучасний інтер'єр рідко обходиться без вітража, що особливо виграшно виглядає у вітальні. Фантастичні квіти, пейзажі, сучасні абстрактні композиції або строга класична манера виконання вітражів не тільки прикрасять вашу кімнату для прийомів, але й додадуть їй ні з чим не зрівняного шарму.

 

В інтер'єрі вітальні вітраж може бути додатковим штрихом до оздоблення або яскравим колірним акцентом. Найчастіше вітражі розміщають у вікні. Строгий вітраж з фацетованними (гранованими) кришталевими елементами збереже прозорість вікна й додасть йому добірності. А яскравий, насичений малюнок зробить його не тільки недоступним для дозвільної цікавості сторонніх, але й пожвавить самий похмурий день. Якщо вам не вистачає світла або необхідно створити симетрію, то незамінним в інтер'єрі виявиться фальш-вікно. Вітраж, розташований у ніші і підсвічений зсередини, буде служити не тільки джерелом світла, але і забезпечить відсутню симетрію або просто стане домінантою інтер'єру. Вітражі в дверях і вікнах допоможуть домогтися єдиного ансамблю.


Виготовлення вітражів виконується за сучасною англійською технологією.

Це порівняно недорога технологія, яка дає можливість виготовляти необмежені за сюжетом і фантазії малюнки з дрібними деталями в короткі терміни (14 робочих днів з моменту затвердження ескізу). Вітражі в даній технології виконуються на цілісному склі або дзеркалі із застосуванням англійських самоклеючих поліестерових пластин, декоративної свинцевої стрічки і фацетованих елементів. Використання фацетів належить до унікальних технологій XXI століття в створенні вітражів. Ці об'ємні грановані скляні елементи привносять тривимірне зображення, надаючи глибину і блиск скла (розділ каталоги). Перевагами вітража є його міцність і безпека, що досягається шляхом приклеювання на скло плівки і свинцевої стрічки, що є актуальним для вітражів в дверях і вітражних стель. Дана технологія дозволяє виготовляти вітражі у вікнах.

 

Вітраж може розміщуватися на місці середнього скла у двокамерному склопакеті, що забезпечує його повну герметичність, або виготовлятися вже на готовому вікні, безпосередньо на місці у замовника. Дзеркальні поверхні прикрашені таким вітражем набувають особливо ефектного вигляду. Оформлення дзеркал, особливо в поєднанні з фацетованними елементи з муровими структурними плівками, додасть інтер'єру неповторності і оригінальності.

 

Фацетування - це спеціальна художня обробка кромки скла. Найбільш цінними є фігурні фацетні вставки красивих криволінійних площин з високою точністю обробки. У вітражах використовуються як окремі фацетні елементи, так і цілі фацетні гарнітури, які можна вибрати по каталогу. Фацетовані вставки також застосовуються в дорогих дерев'яних дверях. Найбільш цінною вважається обробка так званого фігурного фацета красивих криволінійних поверхонь із високою точністю. Використання скляних фацетированих елементів, покладених у геометричні візерунки, дозволяє домогтися чудового кришталевого ефекту. Використання скляних фацетированих елементів, виточених відповідно до ескізу вітража, або використання вже готового набору дозволяє домогтися прекрасної гри світла на полірованих гранях скла. Гра сонячних променів на гранях фацета надають вітражу кришталевої вишуканості і підкреслюють ажурність малюнка.

 

ЕТАПИ РОБОТИ З ЗАМОВНИКОМ:

1. Зустріч із замовником, знайомство з архітектурною ситуацією, узгодження строків виконання замовлень. З'ясовуємо функцію вітража, сюжет, колірну гамму, стиль.
2. Виготовлення ескізу. За бажанням замовника вітраж може бути виготовлений за його власним ескізом.
3. Затвердження ескізу, узгодження з замовником термінів виконання і ціни за твір.
4. Виготовлення, доставка і монтаж вітражів.