В останні роки в діловий світ стало входити таке загадкове поняття, як управлінський консалтинг. Навколо нього формується якийсь особливий ореол значущості і в той же час незвичайності.

Звертатися за послугами до консалтингових фірм - престижно чи зручно? Запрошення консультантів - це данина моді чи сувора необхідність? Досить багато такого роду питань все частіше виникає в діловій сфері. Мабуть найактуальнішим питанням є незнання того, що ж це таке управлінський консалтинг, що він собою являє і чим він реально може допомогти. З одного боку слово “консалтинг” говорить саме за себе - це можливість звернутися за консультаціями до фахівців. Але дуже часто надання подібних послуг припускає глибшу співпрацю, яка не обмежується лише консультаціями.

У найширшому значенні управлінський консалтинг - це процес застосування до соціальних систем соціальних технологій.

Однією з провідних консалтингових компаній на території України є EBS.

EBS - це провідна бізнес-консалтингова компанія, яка працює на території нашої держави вже протягом 15 років. Підприємство надає послуги в області управління, фінансових, інформаційних та юридичних консультацій, а також аутсорсингу бухгалтерського обліку та фінансового менеджменту.

Якщо ви скористаєтеся послугами управлінського консалтингу, які пропонує підприємство, то отримаєте: допомогу в розробці стратегічного бізнес-плану та фінансового моделювання, підвищите ефективність організаційної та операційної роботи свого підприємства, поліпшите контроль за видатками, оптимізуєте ІТ-системи та податкове планування. Все це фірма пропонує для того, щоб ви могли робити правильні речі в правильний час, забезпечуючи свій успіх у бізнесі.

Для компаній, які розглядають великі інвестиції, EBS здійснює передінвестиційну оцінку та огляд ринків, щоб забезпечити безпеку інвестицій.

Основна ціль нашої компанії — це партнерські відносини, які дають свободу інвестування та управління бізнесом, для того щоб розкрити потенціал та досягнути успіху.

Якщо ваша компанія має певні проблеми у будь-якій сфері управління, вам обов'язково потрібно звернутися до кваліфікованих спеціалістів компанії EBS. Адже тільки тут вам допоможуть розв'язати питання, які навантажують діяльність вашого підприємства!