Величезна кількість каналів на будь-який смак, чудова якість зображення, стереозвук програм з CD якістю звуку - чи не про це мріє кожен любитель провести час за переглядом телевізора? Всіма цими незаперечними перевагами характеризується цифрове телебачення. Це цілком доступна в наш час технологія, яку завдяки компанії IT-TV може дозволити собі практично будь-яка родина.

Компанія IT-TV - це один із провідних операторів цифрового телебачення в м. Київ. Завдяки цьому підприємству про те, що ж таке якісне цифрове телебачення, Київ дізнався вже давно. Компанія IT-TV багато років забезпечує киян якісними, доступними та першокласними послугами цифрового телебачення.

Отже, які ж саме переваги має цифрове телебачення?

По-перше, це стабільна якість зображення. Підключивши цифрове телебачення, ви забудете про те, що таке "засніжений екран". Цифровий сигнал являє собою послідовність цифрових кодів, значень, сигналів. Якість зображення досягається тим, що передаються вони мікростійким чином, передача здійснюється абсолютно по-іншому, ніж в аналоговому телебаченні - ні спотворень, ні перешкод, передача дійсно ідеальна. Завдяки тому, що доступна цифрова обробка сигналів, стає можливим стиснення сигналів. А це призводить до того, що з'являється можливість в одному частотному телевізійному каналі замість однієї програми передавати 5-10 програм.

У цифровому потоці інформацію можна організувати будь-яким чином, доступними стають ті речі, які були важкодоступні або недоступні зовсім в аналоговому телебаченні. Величезним плюсом є багатомовний звуковий супровід. Під час передачі програми декількома мовами користувачі можуть одним натисненням кнопки вибрати потрібну мову.

Цифрове телебачення (Київ), послуги котрого надає компанія IT-TV - це DVD якість на вашому екрані, стереозвучання програм з CD якістю звуку. Вам потрібно буде заплатити тільки за один пакет цифрового телебачення, на інших каналах аналог буде йти безкоштовно.

Вибирайте базовий пакет (79 каналів) або пакет "Все включено" (150 каналів). Крім того, підключивши цифрове телебачення (Київ) від IT-TV, ви зможете скористатися послугою індивідуального пакетування. Вибирайте пакет каналів на свій власний розсуд (не менше 12 каналів).

Оцініть всі переваги цифрового телебачення на власному досвіді - звертайтеся в компанію IT-TV.