Сучасна людина не уявляє свого життя без інтернету. Електронна пошта, соціальні мережі, інтернет-телебачення, ігри, скачування фільмів і музики, покупка товарів через інтернет - як не крути, а це важливі складові життя багатьох людей нашого часу. Величезний простір інформації, в якому знайдеться все. За допомогою інтернету можна обмінюватися миттєвими повідомленнями, відвідувати сайти оголошень, користуватися оновленнями для програм, безкоштовно дзвонити з комп'ютера на комп'ютер, підтримувати зв'язок з друзями, які живуть далеко, оплачувати рахунки...

Якщо ви ще не подарували своєму комп'ютеру зв'язок із зовнішнім світом або перебуваєте в пошуку нового провайдера інтернету, тоді хочемо познайомити вас з компанією IT-TV - одним з кращих провайдерів інтернету в м. Київ. Вибравши IT-TV в якості інтернет-провайдера, ви отримаєте високу швидкість інтернету завдяки використанню оптичних ліній зв'язку. Компанія надає можливість підключення інтернету за технологією Fast Ethernet зі швидкістю доступу 100 Мбіт/с в квартиру і 1 Гбіт/с в будинок - найбільш високошвидкісний український інтернет за даними ресурсу speedtest.net.

Кваліфіковані фахівці компанії IT-TV надають якісні інтернет-послуги з використанням широкосмугових волоконно-оптичних ліній зв'язку з пропускною здатністю більше 10 Гбіт/с. У число додаткових послуг входять: IPTV, ігрові сервери, індивідуальне пакетування в цифровому форматі.

Перш ніж підключити інтернет (Київ), вам варто вибрати оптимальний для вас тариф. Це можуть бути безлімітні тарифні плани з фіксованою швидкістю (швидкість доступу до українського сегменту Інтернет (UA-IX) до 100 Мбіт/сек): економ безліміт (5 Мбіт/сек), базовий безліміт (10 Мбіт/сек), оптимальний безліміт (30 Мбіт/сек), прогресивний безліміт (50 Мбіт/сек), преміум безліміт (80 Мбіт/сек) і елітний тариф (100 Мбіт/сек). Кількість передплаченого трафіку в пакеті - необмежена.

Також ви можете вибрати будь-який з доступних тарифних планів зі швидкістю до 100 Мбіт/сек: економ (15 ГБ, 1,5 Мбіт/сек), базовий (35 ГБ, 4 Мбіт/сек), оптимальний (75 ГБ, 5 Мбіт/сек ), прогресивний (100 ГБ 7 Мбіт/сек), преміум (150 ГБ, 15 Мбіт/сек). При підписанні договору на 24 місяці або передоплати послуг на суму 200 грн - підключення безкоштовне.

Скориставшись послугою підключення інтернету від компанії IT-TV, ви отримуєте фіксовану "зовнішню" IP-адресу безкоштовно. У разі призупинення послуги в середині місяця або активації послуги в середині місяця списання абонентської плати відбувається в повному обсязі.

При бажанні ви можете змінити свій тарифний план безкоштовно (на тариф з більш високою абонплатою) або при внесенні авансового платежу за 2 місяці вартості послуги (на тариф з більш низькою абонплатою).

Підключити інтернет (Київ) - це дуже легко з компанією IT-TV. Зв'яжіться з представниками фірми вже зараз: http://it-tv.ub.ua/contact-information/