Кабельне телебачення Київ уже давно оцінив належно. І з кожним роком кількість киян, які підключають його, стрімко збільшується. Що ж змушує їх вибирати кабельне телебачення, залишаючи без уваги так звані антени-журавлики? Безумовно, причина цього вибору - величезні переваги, які має кабельне телебачення.

Як відомо, сигнал, який приймається антенами, має істотний недолік - від відбивається від різних предметів. Такими перешкодами можуть стати як багатоповерхові будинки, таки пересувні предмети. Все це значно погіршує якість картинки, яку ми бачимо на екрані. Перешкоди здатні до невпізнанності змінити як звук, так і зображення. У результаті ви не отримаєте жодного задоволення від перегляду телепрограм.

На відміну від ефірного, кабельне телебачення гарантує зображення високої якості на вашому екрані. Адже інформація передається через спеціальний оптичний кабель. Сигнали, перетворені у форму електрики, доходять до своєї мети по коаксіальної розподільчої мережі. Кабельне телебачення дозволяє забезпечити користувачів безліччю аналогових телеканалів.

Отже, до кого ж звернутися, щоб підключити кабельне телебачення в Києві?

Якщо ви останнім часом, заходячи в інтернет, набираєте в рядку пошуку слова "кабельне телебачення Київ", то вам варто ознайомитися з послугами провідного оператора кабельного телебачення в Києві - компанії IT-TV. Ця фірма пропонує всім бажаючим якісні послуги кабельного телебачення.

IT-TV надає користувачам велику різноманітність каналів: 150 каналів високоякісного цифрового телебачення, 72 рейтингові канали аналогового телебачення. Компанія IT-TV працює на ринку телекомунікацій вже 18 років і користується довірою десятків тисяч киян, які обрали компанію своїм телекомунікаційним оператором.

Аналогове телебачення

Вибравши аналогове телебачення, ви отримуєте можливість підключити пакет «Універсальний», який включає 72 канали різної тематичної спрямованості всього за 34 грн/міс. Це кращі розважальні, пізнавальні та науково-популярні канали. Перевагами співробітництва з компанією IT-TV є підключення всіх телевізорів у квартирі за одну абонентську плату, відсутність витрат на придбання декодерів і найдоступніші ціни в м. Київ. Стаючи клієнтом компанії IT-TV, кожен клієнт, що сплатив послуги ТБ по 3 або 5 місяців вперед, отримує не тільки безкоштовне підключення, але й економію від 2 до 20 грн.

Цифрове телебачення

Цифрове телебачення "IT" подарує вам можливість насолоджуватися чудовою якістю 150 каналів високоякісного цифрового телебачення. DVD якість на екрані, стереозвучання програм з CD якістю звуку - все це цифрове телебачення "IT". Вибравши цю послугу, ви платите тільки за пакет цифрового телебачення, на решті телевізорах аналог йде безкоштовно. Крім того, у вас є можливість скористатися послугою "Індивідуальне пакетування" і вибрати канали на власний розсуд.

Підключайте кабельне телебачення вже зараз, зв'язавшись з представниками компанії IT-TV: http://it-tv.ub.ua/contact-information/