Нерідко, при виборі подарунка керівникові або колезі, ми не знаємо, що йому подарувати, адже його захоплення залишаються під завісою таємниці, а пристрасті - не завжди відомі. Подаруйте йому оригінальну прикрасу для його робочого столу або стін кабінету, наприклад, портрети знаменитостей, які досягли багато чого в житті.

Це може бути їхній кумир або дуже відома людина, Ейнштейн чи Хемінгуей, наприклад. Нерідко багатьох наших покупців також цікавить продаж портретів президента країни. Багато з них хочуть замовити портрети відомих людей для оформлення елітних ресторанів або солідних магазинів.

Портрети знаменитостей ніколи не стануть зайвими в колекції поціновувачів портретного мистецтва, а враховуючи особливість матеріалу - бурштину, з якого вони виготовлені - стануть її справжніми родзинками. Купити портрети ви можете в нашому магазині, а також замовити їх виготовлення за вашим фото.

Наживо портрети виглядають набагато більш насичено, ніж на фото. Захисна плівка, в якій їх забирають з майстерні, надає зображенню розмитість і відблиски від фотоспалаху.

Якщо бажаєте зробити замовлення, звертайтесь сюди!