Косметична промисловість у наш час стрімко розвивається. Косметичними засобами користуються практично всі - чоловіки і жінки різних вікових категорій. Величезний попит на різні косметологічні засоби і велика конкуренція в цій сфері змушує виробників косметики збільшувати конкурентоспроможність своєї продукції. Як же зробити її ще кращою, якіснішою, доступнішою? Допоможе у цьому сировина для косметики від компанії "Біолайн".

Як відомо, у виробництві косметики велике значення має правильний вибір сировини. Адже саме від неї залежить якість цієї самої продукції. Візьмемо, наприклад, виробництво гелів і кремів. Надати їм потрібної структури дозволяє така речовина, як гелеутворювач. Без нього гель буде текти, немов вода. Серед всіх гелеутворювачів кращим є карбопол (карбомер). За загущуючою здатністю різних полярних середовищ йому немає рівних. Наприклад, для отримання водного розчину з в'язкістю 0,8 Па*с при 20°С необхідно альгінату натрію 2,05%, натрію карбоксиметилцелюлози до 4,1%, в той час як карбомеру достатньо всього 0,17%.

Карбопол (карбомер, Carbomer) - це товарна марка крос-кополімер на основі поліакрилової кислоти. У сухому вигляді макромолекули крос-сополімеру містять нейтральні СООН-групи і являють собою згорнуту безладним чином просторову сітку. Взаємодія з водою призводить до гідратації молекули, сітка розтягується і збільшується в розмірах. Сітка займає максимальний обсяг, пов'язуючи і загущуючи гідрофільний розчинник та розчини, дозволяє створити привабливий прозорий продукт, зберегти прозорість гелів, при введенні в їх склад жирних компонентів.

Карбопол застосовується у виготовленні різних косметичних продуктів, особливо в поєднанні з різними високоефективними добавками. У гелях, як ми вже говорили, карбопол надає ту структуру, яка нам так подобається. Саме завдяки йому при нанесенні на шкіру гель не створює липкої плівки, а добре її пом'якшує.

Про позитивні властивості карбополу говорить той факт, що він входить до складу зубної пасти. Як відомо, цей продукт піддається особливо ретельним клінічним випробуванням. Крім того, карбопол використовується в офтальмології. На його основі створені препарати "Штучна сльоза" і "Офтагель". У наш час властивості карбополу активно вивчають з метою впровадження у фармацевтичну практику безлічі м'яких лікарських форм на основі гелю.

Компанія "Біолайн", провідний постачальник різної сировини для косметології і фармацевтики, надає можливість купити карбопол за найвигіднішою ціною. Телефонуйте та замовляйте карбопол вже зараз: http://biolin.ub.ua/contact-information/.