Сайлентблок грає дуже важливу роль в забезпеченні зручного та безпечного керування автомобілем. Несвоєчасна заміна цієї деталі автомобіля може призвести до безлічі неприємних наслідків. Ось чому заміна сайлентблоків - послуга, яка користується великою популярністю.

Кожен власник СТО, автосервісу або ремонтної майстерні, що час від часу задається питанням «Де купити сайлентблок», напевно буде радий дізнатися про існування компанії «Autobbc», яка багато років постачає сайлентблоки відмінної якості.

Що ж таке сайлентблок?

Сайлентблок (гумометалічний шарнір) - це дві металеві втулки з гумовою вставкою посередині. Ця деталь з'єднує елементи підвіски, а завдяки пружній вставці між втулками відбувається гасіння коливань, які передаються від одного вузла до іншого. Зазвичай ця вставка робиться з поліуретану, звідси назва «поліуретанові сайлентблоки».

Саме на сайлентблок припадають дуже важкі навантаження, адже він протистоїть деформації, яку отримує підвіска автомобіля. Сайлентблоки застосовуються в передній підвісці авто для кріплення важелів, стабілізатора поперечної стійкості, реактивних тяг, а також для кріплення штанги в задній підвісці. Крім того сайлентблоки використовують для кріплення коробки передач, двигуна, кріплення амортизаторів.

Сайлентблоки потребують постійного і обов'язково своєчасного контролю. Прослужити цей гумометалічний шарнір може до 100 000 км пробігу, але через те, що в нашій країні дороги не найкращої якості, потрібно робити огляд сайлентблоків через кожні 50 000 км пробігу. Несвоєчасна заміна сайлентблоку може призвести до того, що при швидкості автомобіль буде шпурляти з боку в бік. 

Компанія «Autobbc» реалізує широкий асортимент сайлентблоків: це сайлентблоки Toyota Mazda, RBI, Febest. Безліч клієнтів фірми (СТО, автосервіси, ремонтні майстерні) не шукають в інтернеті, де купити сайлентблок, а відразу звертаються в компанію «Autobbc». Адже вони впевнені у відмінній якості продукції, яку постачає це підприємство. Постачальниками сайлентблоків та інших деталей для автомобілів є компанії-партнери з ОАЕ, Кореї, Німеччини, Японії. Ціни на всі деталі - найдоступніші в Україні. Переконайтеся в цьому самі, звернувшись до представників компанії вже зараз: http://autobbc.ub.ua/contact-information/