Серцем кожного автомобіля є його двигун. Він перетворює теплову енергію від згорання палива на кінетичну, що дозволяє приводити в рух автомобіль. Проте для справної роботи двигуна одного тільки палива недостатньо, оскільки в кожному двигуні є рухомі частини, без плавного і вільного руху яких його робота неможлива. Саме цей рух і забезпечують автомобільні масла.

Від виду та якості автомобільного масла залежить справна і довговічна робота двигуна вашого авто. Не варто також забувати про вчасну його заміну, оскільки будь яке автомобільне масло має свій ресурс, після закінчення якого воно різко втрачає свої властивості.

Сьогодні на ринку автомобільних запчастин присутній дуже широкий ряд автомобільних масел, різних за типом, складом, показниками щодо застосування. Яке ж масло вибрати? 

Якщо ваш бізнес пов'язаний з автосервісними послугами або торгівлею автомобільними маслами, радимо звернутися в компанію «Autobbc», яка вже майже 10 років поставляє на ринок України професійні автомобільні масла для різних авто: Honda, Hyundai, Lexus, Nissan, Toyota і інших.

Автомобілі радянського автопрому були менш вибагливими до мастил, проте двигуни сучасних іноземних авто, таких як Honda, Hyundai, Lexus, досить чутливі до якості мастила. Спеціалісти компанії «Autobbc» радять використовувати автомобільні масла, котрі рекомендують виробники авто, оскільки тільки так можна забезпечити справну роботу серця автомобіля.

В залежності від типу двигуна - бензиновий чи дизельний - підбирається відповідне масло. Також є універсальні масла, призначені для змащування обох типів двигунів, проте краще користуватись маслом для вашого типу двигуна. Усі масла виготовляються на базі основних мастил з добавкою різних присадок, які покращують їхні властивості.

Автомобільні масла поділяються за температурними межами їх роботи на зимові, літні та всесезонні. В залежності від виду основи, автомобільні масла є мінеральними, синтетичними та змішаними. В переважній більшості сьогодні застосовується синтетика, проте і мінеральні масла не зникають з ринку. Чи не найголовнішою властивістю автомобільного масла є його в’язкість та залежність від температури роботи. За в’язкісно-температурною характеристикою масла найбільш широко поділені загальноприйнятою на міжнародному рівні класифікацією SAE J300.

Інтернет-магазин «Autobbc» реалізує автомобільні масла за привабливими цінами, окрім того клієнтам тут пропонують хороші знижки, завдяки чому ви зможете заощадити на купівлі автомобільного масла. Телефонуйте до нас вже зараз і замовляйте оригінальні автомобільні масла: http://autobbc.ub.ua/contact-information/