На сьогоднішній день впізнаваність бренду для будь-якої компанії є дуже важливим фактором, який підсилює імідж компанії і, головне, впливає на збільшення продажів. І якщо ви запускаєте новий проект, напрямок бізнесу, новий бренд, ви ж хочете, щоб вас впізнавали? Розкажіть про це клієнтам у своєму місті чи навіть по всій Україні за допомогою реклами на транспорті.

Реклама на транспорті - це прекрасна можливість «розкрутити» візуальний образ і впізнаваність будь-якого бренду, повідомити інформацію пасажирам. Її мета - додати бренду впізнаваності, підвищити лояльність до торгової марки, підтримати імідж фірми.

Перевагами даного виду реклами в порівнянні з іншими є її наочність, велика цільова аудиторія (автомобілісти і люди, що користуються громадським транспортом) і тривалий вплив на цільову аудиторію (16-18 годин на добу).

Крім того, у зв'язку з частими зупинками і відносно повільним рухом міського транспорту, розміщена на ньому реклама активно впливає як на пішоходів, так і на пасажирів іншого рухомого транспорту, стаючи додатковим видом зовнішньої реклами.

Відомо, що багато пасажирів громадського транспорту з носіями транзитної реклами впізнають «свій» автобус саме за рекламою на ньому. Таким чином, фірма, яка представлена на маршрутці, стає «своєю». Це те, чого не досягти, використовуючи інші рекламні носії.

Що ж потрібно зробити, щоб залучити байдужого перехожого або привернути увагу водія, що стоїть у заторі, щоб вони підняли голови і розглянули ваше рекламне посилання? Все це знає компанія "Перспектива".

Фахівці компанії "Перспектива" здатні вирішити поставлені перед ними завдання максимально якісно і в найкоротші терміни. Підвищуйте впізнаваність бренду, ставайте відомими - а ми вам у цьому допоможемо.

Отримати консультацію зі створення реклами на транспорті ви можете, зателефонувавши за контактними номерами телефонів компанії "Перспектива".