Щодня кілька тисяч пасажирів їздять у громадському транспорті. А це ж - ваші потенційні клієнти... Про те, як завоювати таку масштабну аудиторію, зараз і поговоримо.

Ні для кого не секрет, що реклама в транспорті привертає до себе більше уваги, ніж інші види реклами, а зорове враження від такої реклами - найміцніше! Якщо ці два факти помножити на безперечну силу ефекту повторення, то можна сказати, що реклама в громадському транспорті - найбільш ефективний спосіб достукатися до кінцевого споживача.

А зараз зробимо невеликий статистичний відступ. Міським наземним транспортом користується до 70% населення у віці 18 років і старше: серед них 60% жінок і 40% чоловіків, переважно із середнім і нижче за середній рівнем достатку (студенти і школярі, робітники і службовці, пенсіонери і домогосподарки); 60% пасажирів постійно користуються наземним транспортом (більше 4 днів на тиждень).

Рекламу в маршрутках не перемкнути, як рекламу на ТБ чи радіо, не викинути, як листівку, яку похапцем всунули вам в руки. Неможливо не помітити рекламу у автобусі, в якому ви їдете, на відміну від реклами на бігборді, який стоїть далеко, та ще й "креативний" дизайнер незрозуміло що намагався прорекламувати.

Реклама в транспорті вважається одним із найбільш перспективних і ефективних способів розповісти про себе народові. До того ж, реклама в наземному транспорті - штука вигідна. Розміщувати свої слогани і комерційні оголошення в тролейбусах, автобусах та іншому наземному транспорті дешевше, ніж на телебаченні або в друкованих виданнях. Але важливо не помилитися з рекламоносієм.

Компанія "Перспектива" пропонує демонструвати вашу рекламну пропозицію на території відразу декількох міст України. Яскрава реклама у тролейбусах, автобусах, маршрутних таксі, переміщаючись по місту, попадається на очі ширшому колу людей, ніж статичні щити з "зовнішньою рекламою". Компанія знає, як достукатися до споживача!

Замовляючи рекламу в транспорті у РА "Перспектива", ви отримуєте якісне обслуговування і ефективне просування ваших товарів та послуг! Чекаємо ваших замовлень!