Будь-яка робота, яка пов'язана з сільським господарством, дуже важка. Це стосується і доїння корів. При такій роботі потрібно продумувати абсолютно все, інакше можна отримати набагато менший обсяг молока.

Компанія СПД «Марченко» пропонує вам доїльні установки і апарати. Це зможе полегшити працю доярок і збільшити обсяг отримуваного молока. Як працювати з доїльною установкою, читайте далі у статті.

Краще за все не приручати корів до ручного доїння і відразу давати звикати до машинного. Якщо все-таки необхідно перевести з ручного на машинне доїння, то не можна відразу використовувати апарат. Необхідно, щоб корова звикла до обладнання - до його вигляду, до шуму. Через деякий час можна підключати апарат. Також необхідно строго в певному порядку доїти корів: спершу молодих, потім старих, а вже в останню чергу хворих і корів, що лікувалися. Особливий підхід потрібен при підході до нетелів. Їх потрібно приручати до машинного доїння тільки за 2-3 місяці до отелення.

Комплект апаратури, яку використовують для доїння - це доїльні установки. У комплект доїльного обладнання входять вакуум-балон, агрегат з електродвигуном, вакуум-насос, вакуум-регулятор, доїльні апарати, системи вакуумтрубопроводів з кутовими кранами, агрегати для обробки молока, молокопроводи та інші деталі. Вакуум, який складається з вакуум-насоса і системи трубопроводів, це одна з головних частин установки. На ньому заснована робота доїльних апаратів.

Доїльні апарати - це ті необхідні пристрої, які потрібні для видоювання молока. Такий апарат складається з колектора, доїльного відра об'ємом 16-20 літрів, чотирьох доїльних стаканів, пульсатора, гумових шлангів і патрубків. Основний механізм установки - це доїльні стакани, що складаються з зовнішньої механічної трубки і внутрішньої гумової трубки. Між цими трубками є міжстінна камера і підсоскова гума, яка розташована всередині гумової трубки.

Після того, як корова звикне до обладнання, можна приступати до доїння. Будь-яке доїння починається з обмивання вимені корови. Це необхідно для змиву бруду. Обмивати потрібно всю поверхню вимені. Температура води повинна бути близько 40-50 ° С і бути постійною, так як скачки температури можуть призвести до гальмування молоковіддачі. Після обмивання ретельно витріть вим'я корови рушником або серветками. Рушник і сам доїльний апарат слід обробити миючим засобом для доїльного обладнання. Відразу після обробки можна приступати до доїння корови.

Використовуючи машинне доїння, ви переконаєтеся, що забирає це набагато менше часу і є більш продуктивним, ніж ручний процес доїння корови. До того ж ви будете берегти сили і час ваших співробітників. А купити хороші доїльні установки ви зможете в фірмі «Milk UP». У нас тільки якісне обладнання, яке виробляємо ми самі або постачаємо від надійних фірм.

Якщо у вас є питання з приводу доїльних установок, ви можете зателефонувати до нас в компанію. Ми проконсультуємо вас з будь-якого питання.