Якщо у вас є тваринницька ферма і ви тримаєте корів, то повинні знати, що всі сучасні системи поїння тварин, у тому числі і для корів, повинні дотримувати правильну подачу води. Адже будь-яка тварина вживає велику кількість води щодня. За статистикою, корова в день випиває понад 70 літрів води, не кажучи вже про високоудійних корів, які вживають практично в 2 рази більше води. Для того, щоб принести 1 літр молока, корова випиває понад 4 літрів води. Поїння тварин також залежить від умов навколишнього середовища. Наприклад, в жарку погоду корову необхідно поїти десять разів на день, а навесні - мінімум шість разів. У холодну або вітряну погоду тварини п'ють набагато менше. Скільки корова дасть молока, залежить і від її харчування. Тому велику увагу слід приділяти поїлкам для корів.

Розрізняють 2 основні види поїлок - індивідуальні та групові. Але незалежно від типу, поїлки повинні забезпечувати корові зручний і простий підхід до води протягом дня. Також матеріал, з якого виготовлена поїлка, повинен бути нешкідливим для тварин.

Є ще й відкидні поїлки, які на сьогоднішній день користуються великим попитом. Для їх виробництва використовують труби і листову сталь високої якості. Конструкція відкидних поїлок дуже міцна, а її шви оброблені. У такий поїлки є поплавковий клапан, завдяки якому і забезпечується подача води. Великою перевагою такої поїлки є безшумна подача води, яка регулюється спеціальним поплавцем. До того ж завдяки легкій конструкції поїлку просто чистити.

Є поїлки для корів з контрольованим обігрівом. Для їх виготовлення використовується якісна і міцна сталь. Головним плюсом такої поїлки є те, що в ній можна підігрівати і корм, і воду. Вона дуже актуальна в зимову пору, так як можна уникнути проблеми з заморожуванням рідини і їжі для тварин.

Є й поїлки з швидким спуском води. У такий поїлки є вбудований клапан, який контролює рівень води на високій швидкості. Якщо вода стає брудною, то її швидко можна спустити. Перевага поїлки в тому, що її клапан, завдяки своїй конструкції, не забруднюється.

Для великих тваринницьких ферм є поїлки великих габаритів. Поїлки встановлюють на спеціальні огорожі або на стіну. Завдяки простому механізму підключення води, є можливість приєднувати їх зверху, збоку або знизу. У такі поїлки вода подається дуже швидко. Зазвичай швидкість становить 30 літрів на хвилину. Конструкція напувалки має вигляд простої чаші, завдяки цьому і досягається оптимальний рівень води. Такі пристрої легкі у використанні і прості при чищенні.

Є ще багато видів поїлок для корів. Важливо зробити правильний вибір, так як будь-яка тварина потребує ретельного догляду. А купити якісну поїлку для корів можна у компанії «Milk UP». Досвідчені фахівці компанії зможуть допомогти підібрати вам будь-яке обладнання для молока та сільського господарства. В наявності завжди широкий вибір. Тому при замовленні обладнання вам доставлять вчасно.

З усіх питань телефонуйте та запитуйте за контактними телефонами компанії +38 (050) 548-42-34, +38 (098) 407-28-90.

Ви можете подивитися весь асортимент тут - http://veles-milk.ub.ua/goods/.