В наш час торгівля — це досить-таки прибуткова справа. Проте новачки у цій сфері, будь це підприємець чи компанія, стикаються з різноманітними проблемами. З найбільш важливих — пошуки приміщення для торгівлі. У кого є достатня кількість коштів, той може купити власне приміщення чи магазин. Але ж більшість початківців не має таких грошей. Є ще один варіант — оренда. Протягом досить тривалого терміну потрібно виплачувати кругленьку суму за оренду. Проте, якщо підрахувати, то за кілька років сума може накопичитися така, що ви змогли б купити власне приміщення. Тому в таких випадках практичні підприємці вдаються до найбільш оптимального варіанту — купують торгові причепи.

На території України є досить багато підприємств, які пропонують купити торгові причепи. Проте не всі вони надають гарантію якості. Але є виняток — компанія Купава-Укрторг! Підприємство має власний виробничий парк і не збирає причепи з комплектуючих, які виготовляють різні виробники. Фірма виготовляє всі деталі — починаючи від болтиків, на власній виробничій базі. Саме це є гарантією якості і, як результат - великої кількості клієнтів.

Перший торговий причіп був виготовлений компанією у 2003 році і був повністю вітчизняного виробництва.

Купава-Укрторг — це високий рівень професіоналізму й майстерності інженерів та інших технічних спеціалістів, укомплектовані сучасним автоматизованим устаткуванням виробничі бази, які дають можливість виготовляти тільки якісне торгове обладнання.

Підприємство пропонує купити торгові причепи в Києві, Харкові, Донецьку, Сімферополі, Одесі, Дніпропетровську, Черкасах, Чернігові, Вінниці, Сумах та інших містах нашої держави, адже географія реалізації продукції компанії охоплює всю Україну, нараховуючи понад 100 міст та сіл. Але це ще не межа — підприємство постачає торгові причепи в такі країни, як Молдова та Росія, Казахстан та Болгарія, а також Африка, м. Хартум.

Компанія Купава-Укрторг не стоїть на місці, іде в ногу з часом й дивиться у майбутнє, тому виготовляє торгові причепи будь-якої складності. Врахувавши всі побажання клієнта, запропонує найбільш оптимальні вирішення питання.

Багаторічний досвід підприємства показав, що придбавши торгове обладнання раз, клієнти фірми, за необхідності розширятися, неодноразово повертаються, аби знову придбати якісний причіп для торгівлі.

Якщо ви розпочинаєте власний бізнес, і не знаєте, де краще купити торгові причепи, звертайтеся до компанії-виробника Купава-Укрторг! Тільки тут висока якість за доступною ціною!