Пам'ятаєте золоту істину про те, що взуття в жіночому арсеналі ніколи не буває забагато? Так от, зайвим воно не буде і для вас, якщо ви займаєтесь продажем секонд хенду.

Сьогодні українці, незважаючи на широкий вибір на взуттєвому ринку, купують взуття секонд хенд. Для когось так дешевше, а хтось просто не надто довіряє відчизняним виробникам, або тій продукції, яка обвалює прилавки наших магазинів взуття. Якість у кожної другої пари — залишає бажати кращого. Натомість взуття, що було у використанні, яке почається з Англії та інших країн — викликає довіру до себе. Зазвичай це якісне взуття, зручне. Більше того, модниці купують взуття у таких магазинах, адже тут можна знайти модні взуттєві бренди, ексклюзивне взуття, що не схоже на конвеєрну штамповку. Як висновок — попит на таку продукцію чималий, отже, продавати взуття секонд хенд вигідно!

Сьогодні пропонуємо розібратись, яке взуття секонд хенд краще закуповувати і де. Відповідь на усі найактуальніші питання, які можуть цікавити вас, читайте далі...

Як ми уже визначили, якісне взуття секонд хенд — це хороший сценарій прибуткової торгівлі. Але, щоб усе йшло згідно цього сценарію, потрібно вирішити такі питання: “яке взуття продавати?” та “де купити товар?”. Відповісти на них ми зараз і спробуємо.

Отож, питання вибору!

Закуповувати взуття секонд хенд ви маєте, враховуючи масштаби свого магазину. Для невеличкого магазинчику підійде класичний набір — взуття для чоловіків, жінок та дітей, виключно сезонне. Якщо у вас більш солідний магазин секонд хенду, можете сміливо закупити спецвзуття, військові берці, спортивне взуття (бутси, кросівки). Зазвичай на такі речі теж є попит.

Питання “звідки?”...

Найчастіше взуття секонд хенд постачається з Європи (як правило, з Бельгії, Швеції тощо), Америки, Англії, Німеччини... На цьому роздоріжжі важливо зробити правильний вибір. Як показує практика, сьогодні чималою популярністю користується одяг та взуття з Англії. Коли йдеться про легку промисловість цієї країни, ні в кого не виникає сумнівів щодо якості. Більше того, у моді цієї країні акумулюється стриманий та вишуканий стиль, який має широку аудиторію клієнтів.

І не менш важливе питання “де купити?”...

Ідеальний варіант — знайти хорошого постачальника, склад. Інколи марні пошуки посередників, представників лише виснажують. Важливо знайти компанію, яка може гарантувати безперебійні поставки взуття, зможе запропонувати великий вибір сортів, постачатиме виключно якісний товар та й умови співпраці пропонуватиме вигідні.

Більше того, взагалі ідеальний варіант знайти партнера, який постачає не лише взуття, але і одяг. Так простіше.

А ще простіше обирати постачальників, які працюють на ринку не перший рік, мають налагоджені зв'язки та які уже завоювали повагу широкої аудиторії клієнтів.

Пропонуємо звернути увагу на оптовий склад одягу та взуття секонд хенд Екрегор Капітал. За підсумками 2011-2012 року фірма зайняла 15 місце у рейтингу підприємств в сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Дізнатись про компанію більше та купити взуття секонд хенд можна тут.