Поки ваші конкуренти намагаються побудувати успішну торгівлю на продажу дешевих іграшок з Китаю, ви маєте прекрасну можливість продавати іграшки секонд хенд і залишатись завжди "в дамках". Сьогодні ми розкажемо вам, що для цього потрібно! А також познайомимо з вітчизняним постачальником секонд хенду. Не пропустіть головного.

У магазинах секонд хенду, іграшки – продукт «не дефіцитний». Якщо ще кілька років тому була певна недовіра до дитячих забавок з «других рук», то сьогодні іграшки секонд хенд на прилавках – не рідкість. М'які і тверді, мовчазні і «говірливі» - усі чекають на своїх маленьких покупців.

Сучасні батьки віддають перевагу іграшкам секонд хенд, тому що довіряють якості закордонних виробників. Адже, наприклад, в Англії, Німеччині вимоги до виробництва іграшок чи будь-яких інших товарів для дітей значно жорсткіші, а імпорт дуже ретельно контролюється. Інша справа у нас, коли у звичайному магазині дитячих іграшок половина - китайського виробництва, та й наші виробники особливою якістю похвалитись, на жаль, не можуть.

Вам, якщо ви працюєте у сфері продажу секонд хенду, потрібно запам’ятати, що бізнес - як діти. Він вимагає уваги, турботи. І найважливішим фактором для обох є надійність. Тож, поповнивши асортимент власного магазину іграшками секонд хенд з Англії та інших країн, ви у будь-якому випадку – у виграші.

Однією із компаній, яка краще за будь-кого знає про попит в Україні на іграшки секонд хенд, є оптовий склад Екрегор Капітал. Фірма уже багато років працює у сфері продажу секонд хенду з Англії, пропонує одяг, взуття, аксесуари, іграшки тощо.

Компанія завозить іграшки з Англії, які мають усі сертифікати відповідності, дозволи Міністерства Екології України, Радіології та СЕС тощо. Увесь товар ретельно сортується на складі, тобто зводиться до нуля можливість отримання замовником неякісного товару. Компанія гарантує свій жорсткий контроль над продукцією, яку пропонує.

До співпраці запрошуються оптові клієнти з усіх регіонів України. Можлива доставка в Київ, Одесу, Дніпропетровськ, Луцьк, Івано-Франківськ, Донецьк, Луганськ, Хмельницький та інші міста України. Детальніше про умови та вартість доставки дізнавайтесь у консультантів компанії.

Тож, якщо ви шукаєте, де купити іграшки секонд хенд оптом, компанія Екрегор Капітал чекає на вас. Використовуйте переваги компанії для власного бізнесу! Хай щастить!