Як заробити реальні гроші на секонд хенді? Потрібно просто його продавати. Нині торгівля одягом, що був у використанні, входить до тридцятки бюджетоутворюючих галузей країни. Відтак закупляючи секонд хенд оптом і успішно реалізуючи його, ви можете сформувати непоганий власний бюджет і маєте усі шанси отримати свій мільйон.

Сьогодні мало не щодня з'являються магазини продажу сенд хенду. За статистикою, близько 85% українців купують ношені речі. Це означає, що попит на продукт є. З кожним роком популярність second hand зростає, а отже, продаж секонд хенду — це привід замислитись про відкриття власного магазину. З правильно організованою політикою торгівлі це практично безпрограшний варіант для бізнесу. Дочитайте цю статтю до кінця і ми розкажемо усе, що вам варто знати про секонд хенд!

Отож, повертаємось до нашого мільйону та до питання, як його заробити! Якщо ми говоримо про започаткування бізнесу з продажу секонд хенду, то пам'ятайте, хороший старт — це програмування свого магазину на успіх. Отож, для того, щоб все працювало на вашу користь, спеціалісти радять чітко сформувати бізнес-план, знайти приміщення. Враховуйте, що ціни на одяг, які був у використані, у спальних районах міста — нижчі, ніж у центрі. Тому, розрахуйте правильно, щоб не лишитись у мінусах і без клієнтів. Що не менш важливо. Зважте на конкуренцію, обираючи приміщення.

Увага, запам'ятайте раз і назавжди: секонд хенд популярний, бо це, перш за все, дешево і якісно. Продавати якісний секонд хенд — і простіше, і вигідніше.

Ще однією дуже важливою умовою успішної торгівлі секонд хендом є наявність надійного постачальника або кількох. Цей пункт логічно поставити першим, адже без надійних, своєчасних поставок якісного одягу — усі наступні спроби зведення омріяного міцного бізнесу можуть бути марними. Постачальник — це фундамент.

Більше того, підприємцям, які уже на власному досвіді переконались, що продаж вживаного одягу — це досить прибуткова справа, наша статтю теж стане повчальним лікбезом! Між ними і новачками у сфері торгівлі є одна спільна риса — і першим, і другим потрібен отой надійний постачальник продукції. Де його взяти? Відповідь на це питання знайти не завжди просто, але можливо.

Якщо для вас питання пошуку постачальника теж є актуальним, радимо співпрацювати з великими оптовими складами. Краще один склад, ніж кілька дрібних постачальників. Так простіше і вигідніше. Адже, фірма може пропонувати вигідні умови у вигляді знижок, безкоштовної доставки тощо.

Якщо говорити про вітчизняний ринок, то одним із провідних постачальників якісного секонд хенду оптом є компанія Екрегор Капітал. Фірма постачаяє одяг з Англії, можлива доставка по Україні. Компанія являється єдиним представником англійської фірми Little Treasures Children's Trust (LTCT) в Україні.

Якщо вас цікавить секонд хенд оптом, телефонуйте (067) 340-02-37, (063) 061-82-39.