Торгівля секонд хендом – вигідна справа. Вкотре про це говорити немає потреби. Але варто сказати, що оскільки цього продукту на вітчизняному ринку вистачає, сучасний клієнт став більш вимогливим і вибагливим. Його цікавить не стільки дешево, скільки якісно. Відтак, продавати якісний секонд хенд – у цьому маєте бути зацікавлені і ви. Якщо, звичайно, ви хочете постійно мати клієнтів. Пропонуємо сьогодні поговорити про вищий сорт секонд хенду.

Сорт секонд хенду, про який йтиметься у статті, у прямому і переносному сенсі називають вершками. Якщо ви ще не здогадались, це про секонд хенд Крем (Cream) – відбірний, якісний одяг.

Секонд хенд з такою смачною назвою дійсно має щось спільне з вершками (Cream – у перекладі з англ. - вершки). Кращий одяг відбирається на сортувальних фабриках у різних країнах світу, наче вершки з молока. Як правило, на такі сортувальні фабрики заможні люди приносять одяг, який був куплений на розпродажах, або колекційні моделі, або ті речі, які одягались усього раз і можуть бути практично новими. Саме завдяки звичці, що притаманна англійцям, американцям – купувати модні речі про запас, або здійснювати шопінг на розпродажах – і сформували таку категорію секонд хенду, як Крем. Не варто плутати цей сорт зі стоковим одягом. Останній – це речі за зниженими цінами, а секонд хенд Крем – це продані речі (можуть бути навіть з бірками).

Як уже було зазначено вище, нині клієнти стали вимогливішими до якості секонд хенду. Тому, хоч одяг сорту Крем і коштує дорожче, він користується неабиякою популярністю. А у порівнянні з новими речами, представленими в бутиках, магазинах і ринках, Крем має нижчу ціну і вищу якість.

Якщо вас цікавить детальна інформація, рекомендуємо звернутись до компанії, яка безпосередньо постачає секонд хенд Крем в Україну та має багаторічний досвід роботи у цій сфері. Це оптовий склад секонд хенду Екрегор Капітал.

На складі ретельно відбирається якісний одяг з Англії, можливі поставки товару по Україні. Компанія реалізує тільки якісні речі, які мають сертифікати відповідності, відповідають усім вимогам.

Візьміть на озброєння цю статтю та обов’язково запишіть номер телефону компанії Екрегор Капітал - (067) 340-02-37, (063) 061-82-39. Контакти надійного постачальника секонд хенду ніколи не будуть зайвими. Якщо ж вас зацікавила ця компанія і ви хочете дізнатись більше, телефонуйте.