Українці нарешті зрозуміли, що краще стоковий одяг відмінної якості, ніж вітчизняний або китайський сумнівний товар. Це свідчить про популярність стоків і попит на стоковий одяг. Читайте далі про головну причину, чому варто закуповувати стоковий одяг оптом і будувати свій бізнес саме у цьому напрямку. 

Обійдемось без довжелезних ліричних відступів. Одразу до головного.

Насправді великої “Америки” ми вам не відкриємо. Вигода у торгівлі стоком сходиться, перш за все, на тому, що ви продаєте якісний одяг, який закуповуєте дешевше і, в принципі, у порівнянні з ринковими цінами на одяг, продаєте теж за нижчою ціною. Заодно забезпечуючи себе клієнтами. Все елементарно!

Стоковий одяг — це не секонд хенд. Це 100% нові речі. Як правило, це старі колекції, можуть бути навіть залишки нових колекцій. Уся справа у тому, що закордонні виробники, коли колекція не розпродується повністю, здають одяг на сток.

В Англії в категорію сток потрапляють також товари з найбільших універмагів. Практично всі речі в таких партіях приходять з етикетками.

З усього різноманіття одягу, що постачається на вітчизняний ринок з Європи, стоковий одяг з Англії вважається найякіснішим і найдорожчим. Стильні, оригінальні та ексклюзивні нові речі марок Hugo Boss, D & G, Atmosphere або Marks & Spencer - просто знахідка для вітчизняних покупців та для успішних підприємців.

Як показує досвід, сьогодні вигідно купувати стоковий одяг оптом саме з Англії. Тут ви можете бути впевнені у якості речей. Адже аристократи особливо цінують якість одягу. Там перевага завжди віддавалася власним виробникам. Підробки з Китаю в європейські країни просто не пускають. Що тут говорити, навіть китайські речі, які продаються там, абсолютно іншої якості, ніж ті, якими завалені полиці магазинів у нас.

Тепер вашим святим обов'язком є забезпечити вітчизняних покупців якісним одягом з Англії. Для цього вам потрібен надійний постачальник, який зможе, перш за все, забезпечити ним вас.

Оптовий склад секонд хенду та стокового одягу Екрегор Капітал - один із тих, хто дає вітчизняним підприємцям надійну платформу. Фірма постачає якісний одяг з Англії, здійснює доставку замовлень по Україні, пропонує своїм клієнтам вигідні умови співпраці. Втім, дізнатись детальніше про особливості діяльності цієї компанії ви можете тут або зателефонувавши за номерами телефону: (067) 340-02-37, (063) 061-82-39