Ніколи не буває пізно знайти надійного партнера. Сьогодні обійдемось без аналітичних роздумів, статистики, просто ще раз поговоримо про продаж секонд хенду в Україні, та допоможемо усім, хто ще не знайшов надійного постачальника, його знайти!

Не відходячи від теми, пропонуємо відразу привідкрити завісу над компанією, яка сьогодні є одним із найпотужніших та найуспішніших імпортерів секонд хенду з Англії в Україні. Це оптовий склад Екрегор Капітал. Компанія за підсумками 2011-2012 року зайняла 15 місце у рейтингу підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності, в номінації "Експортер року" "Імпортер року". Про усі інші переваги співпраці з компанією по порядку далі…

Запам’ятайте, що успіх вашого бізнесу наполовину залежить від надійності постачальника. Своєчасність поставок, якість товару, вигідні індивідуальні пропозиції, доставка – це ті фактори, які так чи інакше можуть позитивно впливати на успіх вашого бізнесу.

Компанія Екрегор Капітал уже багато років працює на вітчизняному ринку у сфері поставки секонд хенду і знає напевне, як максимально впливати на успіх своїх клієнтів. Девіз компанії: «Давайте використовувати наші переваги для вашого бізнесу». І в цьому таки щось є.

Екрегор Капітал поставляє секонд хенд оптом в Україні з елітних районів Лондона. Фірма тісно співпрацює з відомою компанією Little Treasures Children's Trust (LTCT), яка спеціалізується на збірці одягу (секонд хенд). Продукція компанії LTCT експортується в більш ніж 50 країн по всьому світу.

Широкий вибір продукції: від секонд хенду до стокового одягу. Компанія Екрегор Капітал пропонує секонд хенд різних сортів (одяг, взуття, іграшки). Крім того, фірма пропонує стоковий одяг оптом – трендові нові речі від відомих торгових марок. Ваші клієнти будуть в захваті!

Вигідні умови співпраці! Компанія Екрегор Капітал працює над створенням довготривалих та надійних партнерських відносин зі своїми клієнтами. Фірма пропонує вигідні умови оплати, доставки, для постійних клієнтів діють вигідні знижки.

Ще більше вигідних пропозицій компанія зможе підготувати для вас, якщо ви станете її клієнтом!

Звертайтесь до компанії Екрегор Капітал та отримуйте більше від співпраці. Щодо питань продажу секонд хенду оптом в Україні звертайтесь за контактними номерами телефонів.

Можна безкінечно дивитись на три речі: як горить вогонь, як тече вода і… як працюють професіонали, якщо вони працюють на ваш успіх!