Цінність натуральної шкіри

Сьогодні натуральна продукція досить сильно цінується, в тому числі й натуральна шкіра. Адже ми живемо в такій країні, де досить часто несприятлива погода: сніг та дощ, від яких потрібно себе захищати. Тому досить багато фабрик закуповують натуральну шкіру для пошиття натурального взуття та одягу.

На сьогодні технології досить швидко розвиваються, а тому ринок пропонує нам штучні матеріали, які є всього лише імітацією натуральних. Проте люди досить швидко переситились замінниками, і зрозуміли, що найкращим є те, що дарує природа.

ПП Пушан — це лідер з реалізації натуральної шкіри. А також в асортименті є замша. Підприємство закуповує дану продукцію у провідних виробників України й не тільки. Тому якщо вам потрібно купити натуральну шкіру оптом для свого бізнесу, звертайтеся до підприємства.

Асортимент натуральних матеріалів!

ПП Пушан пропонує сучасну натуральну шкіру, яка представлена в широкому асортименті кольорів та фактур. Саме завдяки такій різноманітності можна втілювати в життя безліч сміливих задумів. Тільки тут вибір, який вражає навіть найвибагливішого покупця - ПП Пушан пропонує більше 1000 видів натуральної шкіри. Натуральна шкіра використовується для виготовлення прокладок, манжетів, а також у виробництві взуття, пошитті одягу, сумок та іншого.

ПП Пушан пропонує тільки якісну технічну натуральну шкіру, яка відповідає технічним характеристикам, виготовляється за ГОСТ 20836-75.

Галантерейна шкіра, яку пропонує купити підприємство, представлена різноманітною товщиною, а саме: 1.2.3.4; 4,5; 5; 5,5; 6; 7 мм.

Ціна та реалізація!

Ціна, за якою підприємство реалізує натуральну шкіру, залежить від товщини і кількості, а тому кошторис коливається від 180 гривень до 650 за м2.

ПП Пушан вже досить багато років займається постачанням та продажем високоякісної шкіри. Протягом тривалого часу підприємство успішно постачає натуральну шкіру в Київ, Харків, Донецьк, Житомир, Полтаву, Суми, Одесу, Кривий Ріг та інші міста України.

Якщо у вас є потреба та бажання купити натуральну шкіру або замшу оптом для свого підприємства, то ви потрапили за адресою! ПП Пушан — це один з кращих постачальників даної продукції!

Спробуйте і не пошкодуєте!