У народі недарма кажуть: "бережи, як зіницю ока". Адже зір - це справді безцінний дар, який, на жаль, з часом можна втратити. Але на сьогоднішній день новітні офтальмологічні технології дозволяють творити дива, адже з появою нічних лінз багато пацієнтів забули про проблеми із зором, а саме про хворобу короткозорості. Протягом дня людина може повноцінно насолоджуватись всіма барвами навколишнього світу та при цьому не мружити очі, щоб побачити певний об’єкт перед собою.

Якщо ж Ви зіткнулися з проблемою короткозорості, то у вас є декілька варіантів корекції зору: носіння денних лінз та окулярів, або ж ортокератологія - нічна корекція зору. Перші два варіанти завдають людині певний дискомфорт, обмежують фізичну активність, а ортокератологія — майже непомітна в лікуванні та саме вона позбавляє хворого окулярів та лінз.

Що таке ортокератологія?

Ортокератологія - це сучасний метод корекції короткозорості, що заснований на носінні нічних лінз спеціальної конструкції. Вночі ви спите в лікувальних ортокератологічних лінзах, а вранці прокидаєтесь без всяких ознак короткозорості або астигматизму. Дана методика ефективна для корекції короткозорості до -6,0 діоптрій та астигматизму до -1,75 діоптрій.

Вікових обмежень для застосування нічних лінз немає, їх можна носити вже з шестирічного віку. Для дітей застосування нічних лінз є ефективним з двох причин, а саме: оптична - 100% корекція зору, а також лікувальна — стабілізування короткозорості та зупинка її прогресу.

Як діє ортокератологія?

Коли короткозора людина надягає нічну лінзу, вона за кілька годин поступово змінює форму рогівки, роблячи її центр (оптичну зону) більш плоскою. Коли згодом пацієнт знімає лінзу, його рогівка зберігає свою нову форму - зображення фокусується на сітківці, тому людина добре бачить до наступної ночі, а іноді два дні.

Основні переваги ортокератології, або лікувальні сни!

Нічні лінзи позбавляють короткозорої людини від необхідності носити контактні лінзи та окуляри протягом дня. Крім того, з такою оптикою можна займатися будь-якою сферою діяльності, не побоюючись ускладнень, що можуть бути пов'язані з несприятливими умовами.

Ніч в таких лінзах гарантує нормальний зір протягом доби.

 Це єдиний метод корекції зору, при якому у деяких пацієнтів (особливо молодих) перестає прогресувати короткозорість та навіть відбувається поліпшення зору.

 Форма рогівки під впливом нічних лінз змінюється без болю та дискомфорту.

Ортокератологія - це хороша альтернатива лазерній корекції зору для підлітків до 18 років.

Де купити нічні лінзи в Тернополі?

Тернопільський Центр корекції зору надає професійні консультації офтальмолога та здійснює індивідуальне виготовлення нічних лінз. Досвідчені лікарі Центру впроваджують у практику найновіші досягнення науки та передовий світовий досвід з питань корекції зору.

Щодня фахівці Центру корекції зору працюють над тим, щоб Ваш світ знову здобув яскравість барв, а також чіткість форм. Адже Ваш зір - це не тільки фізіологічний показник здоров'я, але й повнота та цілісність самого життя.