Неможливо уявити діяльність нафтопереробної і хімічної галузі, підприємств гірничо-збагачувальних комбінатів, підприємств металургійного комплексу без використання металоконструкцій. Таку широку популярність та затребуваність вони завоювали завдяки своїм характеристикам та властивостям. Перш за все, це доступність металу як найміцнішого матеріалу, хороша теплопровідність. Крім того, не менш важливою особливістю металоконструкцій є електропровідність і зварюваність металу. На увагу заслуговують і високі показники транспортабельності, надійності та довговічності.

Але металоконструкції мають усі ці властивості та характеристики за умови, що вони виготовляються професіоналами з дотриманням усіх вимог. Чи важко знайти в Україні компанію, яка може виготовити металоконструкції будь-якої складності? Якщо вас цікавить відповідь на це питання, тоді читайте далі... Ми розкажемо, хто в Україні займається розробкою та виготовленням якісних металоконструкцій.

Отож, представляємо вашій увазі ТОВ «Механічно-ремонтний завод». Продукція компанії давно завоювала широку популярність на вітчизняному ринку. Маючи потужні виробничі можливості, команду досвідчених атестованих фахівців, фірма виготовляє металоконструкції будь-якої складності, в тому числі негабаритних розмірів. Приймаються замовлення на виготовлення металоконструкцій за кресленнями замовників для великих підприємств гірничо-збагачувальних комбінатів. Зокрема, спеціалісти «Механічно-ремонтний завод» розробляють та виготовляють трубопроводи, балки опорні, барабани натяжні, траверси, пристрої для мийки секторів тощо.

Крім того, фірма може постачати металоконструкції негабаритних розмірів для підприємств металургійного комплексу (майданчики, стенди, компенсатори промислові, деталі трубопроводів і т.д).

ТОВ «Механічно-ремонтний завод» гарантує своїм клієнтам високу мобільність виконання замовлень, оперативність доставки. Можлива доставка продукції замовнику як власним транспортом, так і зручною для нього транспортною компанією.

Якість продукції, яка виготовляється компанією, теж заслуговує на особливу увагу. Контроль якості матеріалів і продукції, що випускається, забезпечує акредитована лабораторія хімічного аналізу металів і сплавів.

50 років діяльності у сфері виробництва металоконструкцій та іншої продукції — це літопис успіху компанії, це накопичений величезний досвід, що дає можливість постійно покращувати якість, оновлювати та розширювати номенклатуру продукції.

Звертайтесь до компанії «Механічно-ремонтний завод», співпрацюйте з професіоналами і отримуйте більше від співпраці!