«От улыбки хмурый день светлей,
От улыбки в небе радуга проснется,
Поделись улыбкою своей,
И она к тебе не раз еще вернется»…

На превеликий жаль, не кожен може поділитись своєю бездоганною посмішкою… Когось природа обділила гарними і здоровими зубами, а хтось, нехтуючи профілактикою, не зберіг красу своєї усмішки. Сьогодні існує маса стоматологічних проблем, які заважають людям посміхатись. На щастя, сучасна стоматологія здатна творити справжні дива. 

Якщо ваша посмішка далека від «голлівудської», ви соромитесь посміхатись і мрієте про здорові зуби, або досі не знайшли хорошого стоматолога в Києві, який би допоміг вирішити усі ваші проблеми, тоді ця стаття для вас. Сьогодні в об’єктиві нашої уваги – реставрація зубів (Київ).

Так, саме цей напрямок стоматології по праву можна назвати ювелірним мистецтвом. Завдяки естетичній реставрації можливе повернення, здавалося б, назавжди загублених зубів та краси вашої посмішки в цілому.

Якщо говорити детальніше про естетичну стоматологію, то варто, перш за все, дати визначення поняттю реставрація зубів. Отож, це відновлення анатомічної форми, естетичного вигляду, жувальної функції зубів за допомогою різних штучних матеріалів. Тобто реставрація зубів передбачає відтворення втраченої форми зуба.

Сьогодні існують різні методи безболісної реставрації зубів. Зокрема, прямий і непрямий. У виборі методики реставрації до уваги беруться особливості конкретного клінічного випадку.

Отож, розглянемо окремо два методи реставрації.

Перший метод – прямий, він полягає у тому, що реставрація проводиться безпосередньо в ротовій порожнині за допомогою мікрогібридного композиту або склоіономерного цементу. Як правило, цей метод використовується при наявності відколу частини зуба, при ураженні карієсом більшої частини поверхні, при його руйнуванні більш ніж наполовину, для усунення зайвого простору між зубами тощо.

Непрямий метод реставрації – це уже один з напрямків мікропротезування зубів. В основі такої реставрації лежить виготовлення та установка ортопедичних конструкції. Спочатку стоматолог знімає відбитки зубів пацієнта і передає їх в зуботехнічну лабораторію для виготовлення необхідної конструкції. У цьому і основна відмінність цих двох методів реставрації зубів.

Щодо самих ортопедичних конструкції, то сучасна стоматологія пропонує декілька їх видів, а саме: коронки, вкладки, накладки (вініри, люмініри).

Лікар-стоматолог порадить вам, який тип ортопедичної конструкції краще вибрати. Якщо перед вами лікар-художник, який враховує всі естетичні побажання пацієнта та є професіоналом у своїй справі, то ви обов’язково отримаєте омріяну посмішку. Де знайти такого стоматолога – відповідь на це питання, як ніхто краще, знають пацієнти стоматологічної клініки Імплант-Start.

Ваша посмішка для лікарів цієї фірми – це їх престиж. Клініка пропонує послуги реставрації зубів в Києві, гарантує відмінний результат. Дізнатись детальніше про стоматологічну клініку та завантажити прайс-лист ви можете тут.