На сьогоднішній день все більшу популярність здобувають вироби з меблевого щита, адже за якісними характеристиками він гідно себе зарекомендував на ринку меблевої продукції.

Меблевий щит - це дерев'яна плита, яка складається зі склеєних за спеціальною технологією рейок, брусків або ламелей деревини різних порід. Габарити такої плити набагато більші, ніж може бути дошка з масиву дерева. Це робить дерев'яний щит відмінним матеріалом для виготовлення меблів різної складності.

Основні переваги меблевого щита

Як обробний матеріал, меблевий щит володіє рядом основних переваг в порівнянні з іншими деревними матеріалами. Зокрема, в порівнянні з ДСП, використання меблевого щита дозволяє виробляти екологічно чисті меблі високої якості, що мають довгий термін експлуатації.

Меблевий щит стійкий до підвищеної вологості, адже технологія виробництва дозволяє зберігати вологість виробів на рівні 8-10% практично в будь-якому середовищі. Крім того, новітні технології, що використовуються при виготовленні меблевого щита, дозволяють зберегти природну текстуру деревної поверхні та захистити виріб (елемент облицювання) від деформації та розтріскування.

Де використовується меблевий щит?

Частіше за все меблевий щит використовують для виготовлення меблів різноманітної конфігурації (сходи, підвіконня, двері, ліжка, столи тощо) або ж як матеріал для обробки приміщень.

У виробництві меблів і предметів інтер'єру використовується меблевий щит різних якісних категорій, залежно від породи деревини, товщини, наявності та відсутності дефектів.

Меблевий щит низької категорії допускає наявність сучків, смоляних кишеньок та незначних механічних дефектів, адже такий матеріал використовують для виготовлення виробів, що підлягають подальшому облицюванню. Високоякісний меблевий щит не має дефектів та може використовуватися не тільки для створення, але й облицювання виробів, предметів інтер'єру, декоративних елементів.

Де купити меблевий щит в Україні?

Сумська фабрика теслярських виробів - одна із небагатьох компаній, яка здійснює виробництво меблевих клеєних щитів із різноманітних порід дерев (дуб, сосна, ясен, липа та інших). Компанія має в наявності широкий діапазон розмірів та категорій меблевих щитів. Крім того, при виготовленні матеріалу фабрика враховує усі побажання свого замовника.

Уся меблева продукція, що постачається фабрикою на ринок України, відповідає ГОСТ стандарту, усім санітарним і виробничо-технологічним нормам. Фабрика гарантує, що вже сьогодні замовник може вибрати меблевий щит європейського стандарту якості за порівняно низькою ціною.

Пам’ятайте, запорукою успіху може стати компанія-постачальник, що має свої власні високі стандарти якості. Обирайте надійних партнерів!