Головна задача, яка поставлена перед сальниковими компенсаторами - це компенсація термічних деформацій і руйнувань трубопроводів теплових мереж, котелень і т.д.

Перевагою сальникових компенсаторів є їх компактність при чималій компенсуючій здатності. Як ви вже здогадалися, сьогодні поговоримо про те, що таке сальникові компенсатори, розкажемо про найважливіше, що потрібно знати про них, а також про те, де в Україні виробляють якісні компенсатори.

Сальникові компенсатори бувають односторонні і двосторонні, розвантажені і нерозвантажені. Як правило, такі компенсатори застосовують на паропроводах, теплопроводах, а також на трубопроводах, що транспортують негорючі рідини, їх пари і інертні гази.

Важливо знати, що сальникові компенсатори не можна застосовувати на трубопроводах, що транспортують токсичні продукти, горючі і активні гази, легкозаймисті та горючі рідини. Сталеві сальникові компенсатори розраховані на Ру до 16 кгс/см3, чавунні (з чавуну марки не нижче СЧ 15-32) на Ру до 13 вгс/сж2 при температурі не вище 300° С. Технічні характеристики сальникових компенсаторів регламентовані в нормах машинобудування МН 2593-61-МН 2599-61.

Важливою перевагою компенсаторів сальникових є їх велика компенсуюча здатність в порівнянні з іншими видами компенсаторів.

Щоб компенсатори дійсно виконували всі свої функції, важливо, щоб вони виготовлялися надійним виробником. Тоді можна бути впевненим і в якості продукції, і в її функціональних можливостях.

Що стосується України, то на щастя, є виробники, які не нехтують стандартами якості. Якщо говорити про виготовлення компенсаторів сальникових, то на увагу заслуговує виробник «Механічно-ремонтний завод». Для забезпечення високого рівня якості продукції, а також задоволення постійно зростаючих вимог ринку, очікувань споживачів за якістю, ціною і термінами поставок, на підприємстві створена і сертифікована система управління якістю за ISO 9001, сертифікована технологія зварювального виробництва.

Крім виготовлення продукції для великих гігантів вітчизняної промисловості, підприємство має багаторічний досвід у наданні послуг з ремонту та виготовлення запчастин для підприємств різних напрямків та сфер діяльності, незалежно від обсягу замовлення, складності.

Зокрема, це м'ясокомбінати, молоко- і маслозаводи. Фірма здійснює також ремонти редукторів, кутерів, електродвигунів, сепараторів, прес-сепараторів, гідромоторів, посудомийних візків, виготовлення та заточування ножів, рубання металу і т.д., для підприємств різних форм власності: кондитерських підприємств, сільгосппідприємств та фермерських господарств, а також зернопереробних підприємств, цукрових заводів, дорожньо-будівельних підприємств, лісгоспів, водоканалів, друкарень і т.п.

Компанія має акредитовану лабораторію хімічного аналізу металів і сплавів. 

Замовити виготовлення компенсаторів або дізнатися більше інформації можна за контактними номерами телефонів.