Ви давно мрієте купити пральну машинку чи електром'ясорубку, але у Вас недостатньо коштів на купівлю техніки "розкручених" брендів? У цьому випадку, Ви потрапили саме туди, куди потрібно!

Покладаючись на багаторічний досвід успішного виробництва техніки для дому, компанія Сатурн рада запропонувати Вам високоякісну побутову техніку з широкими функціональними можливостями, просту та зручну у використанні.

Сатурн - один з найбільших виробників побутової техніки під ТМ Saturn на ринку Східної Європи. Вже більше 16 років побутова техніка Сатурн має стабільний попит у мільйонів покупців з Чехії, Сербії, Румунії, України, Росії, Білорусі, Молдови, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Казахстану та Латвії. За свої високі технічні характеристики і любов покупців побутова техніка Сатурн неодноразово була відзначена авторитетними нагородами та преміями, отримавши звання «Лідер галузі», «Вища проба», «Улюблена марка».

Виготовляється побутова техніка Сатурн в Чехії. При стабільно високій якості вона відрізняється цілком демократичною ціною. Компанія приділяє велику увагу застосуванню нових технологій та удосконаленню моделей. Весь модельний ряд має яскравий сучасний дизайн і високу функціональність.

На тих самих заводах, де виготовляється побутова техніка Сатурн, розміщують замовлення на виготовлення продукції під своїм брендом такі відомі фірми, як PHILIPS, ROWENTA, TEFAL, KENWOOD та ін. Побутова техніка SATURN має сертифікати: TÜV, GS, CE.

Асортимент продукції ТМ Сатурн складає близько 300 найменувань. З такого широкого асортименту кожен зможе вибрати і купити відповідну техніку для дому, для кухні - як для себе, так і на подарунок! Своєчасне оновлення модельного ряду, вдосконалення дизайну та контроль якості техніки Saturn дозволили їй зайняти гідне місце на ринку серед конкурентів.

На всю продукцію Сатурн надається гарантія 2 роки. В усіх містах України є широка мережа гарантійних сервісних центрів. Доступна ціна, хороша якість, сучасний дизайн і післяпродажна підтримка виробником роблять побутову техніку Сатурн просто незамінним помічником у Вашому домі!

Компанія Сатурн має велику і добре налагоджену дилерську мережу, в тому числі в Україні. Придбати побутову техніку торговельної марки Saturn в Україні Ви можете, звернувшись до одного з дилерів - в інтернет-магазин «Техніка побуту».

Купувати техніку Сатурн в інтернет-магазині «Техніка побуту» легко і приємно! Магазин здійснює доставку по східній, південній Україні і АР Крим в міста: Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Іллічівськ, Ялта, Херсон, Миколаїв, Гурзуф, Алупка, Лівадія, Місхор, Алушта, Партеніт, Євпаторія, Судак, Феодосія, Коктебель, Орджонікідзе, Керч, Саки, Миколаївка, Чорноморське, Севастополь, Сімферополь, Бахчисарай, Джанкой та ін. за допомогою перевізників Нічний експрес та Інтайм. Вартість техніки Сатурн - невисока в порівнянні з багатьма виробниками, а тому доступна для широкого кола споживачів.

Одного разу, з'явившись у Вас в будинку, побутова техніка Сатурн оселиться в ньому на довгі роки, ставши по-справжньому Вашим надійним помічником!

Ознайомитися з повним асортиментом продукції інтернет-магазину «Техніка побуту» Ви можете тут: tehnikabyta.ub.ua/goods