Однією зі світових тенденцій розвитку моди є те, що практично кожен показ відомих кутюр'є супроводжується демонстрацією моделей плісе і гофре, які мають різні види і розміри. Циклічність мінливої моди полягає в незмінному періодичному зверненні до епохи модерну, коли виготовлення гофре і плісе було невід'ємним фактором понять моди і стилю.

Плісе - це складки (на сукні, спідниці, комірі, рукавах), що мають однакову ширину вздовж усього виробу.

Плісе - нова дизайнерська ідея, яка прийшла до нас з Німеччини. Дрібні паралельні складки матерії, що закладаються на спеціальній машині, довго не втрачають форму і мають завидну пружність і пластичність.

Для отримання плісе потрібно брати в три рази більше тканини, ніж буде плісирована ділянка. Нижній край підшивається, а потім плісирується. Пліссе виготовляють практично з усіх видів тканин.

Різновидом плісе є гофре. «Гофре» - це стоячі складки, що розширюються донизу. Складочки розташовуються вертикально на зразок розтягнутої гармошки. Спідниці потрібно дати відвиснути, потім вирівняти її нижній край і підшити. Гофровані тканини та пліссе використовують у пошитті одягу, в оформленні інтер'єру, таким чином Ви можете реалізувати найвибагливіші та найоригінальніші ідеї. Речі з гофрованих тканин та пліссе тільки делікатно очищають у хімчистках.

 

Компанія Скиба пропонує широкий асортимент виробів з гофре та плісе за доступними цінами.