Пам’ятаєте, коли у маленьких дітей випадає зубчик, ми говоримо, що його вкрала мишка і вона обов’язково принесе новий. Але, коли йдеться про зуби дорослих, тоді такі казки не діють. Тут вирішення проблем втрати зубів та їх відновлення – це справа сучасної стоматології. Ця стаття про головні проблеми, до яких може привести втрата зубів, про те, як і хто може їх вирішити та про сучасне протезування в Києві. Отож, про усе по порядку.

Дорослі часто забувають, що втрата одного чи кількох зубів може розвинути дисфункцію скронево-нижньощелепного суглоба, забирає можливість повноцінного прожовування їжі, підвищує ризик розвитку захворювань шлунково-кишкового тракту. Та й на естетичному вигляді обличчя відсутність зубів залишає свій далеко не хороший слід.

Запобігти усім цим наслідкам допомагає протезування зубів. Сьогодні це одна із головних послуг, яку надають стоматологічні клініки.

Протезування зубів використовується у тих випадках, коли наявні зуби не в змозі виконувати свої функції, коли їх кількість зменшилася або коли вони втратили естетичний вигляд. Простіше кажучи, протези сприяють здійсненню двох основних цілей: відновлення жувальної функції і поліпшення косметичного вигляду.

На щастя, сучасні технології дозволяють швидко і точно підібрати необхідний розмір, форму і колір нових зубів. Сучасні зубні протези зручні і міцні, а також володіють високим косметичним ефектом.

Протезування зубів буває двох видів – знімне і незнімне. Знімні протези, відповідно, можна виймати з порожнини рота, незнімні - встановлюються для постійного носіння.

Сучасні знімні протези – це уже далеко не протези наших бабусь і дідусів. Знімні протези використовуються при повній або частковій втраті зубів, в останньому випадку це особливо стосується втрати жувальних зубів або навіть у разі втрати одного жувального зуба.

Незнімні зубні протези бувають різних варіацій — це конструкції, що замінюють втрачені зуби і прикріплюються до сусідніх здорових зубів за допомогою різних фіксуючих елементів (коронок, вкладок, замків).

Варто пам'ятати, що сучасне протезування зубів - це, перш за все, наука і мистецтво відновлення структури, функцій і зовнішнього вигляду частково або повністю втрачених зубів заради зручності та здоров'я пацієнта. Тому довіряти це мистецтво варто професіоналам.

Якщо ви шукаєте хорошого стоматолога в Києві (район ст. метро Голосіївська), радимо вам звернути увагу на стоматологічну клініку Імплант-Start. Тут працюють кваліфіковані спеціалісти, які мають найвищі рівні акредитації та мають багатий досвід у стоматології.

Детальна інформація за контактними телефонами: (063) 24-70-245

Приймає лікар-стоматолог з великим досвідом роботи, Тетяна Журавська!