З кожним роком збільшується кількість українців, які надають перевагу перевезенням на автотранспорті. Це, по-перше, вигідно з цінової точки зору, по-друге – виграшу часі.

Проте є й такі, яким здається, що пасажирські перевезення по містах України – надто дороге задоволення. Цей міф розвіює перевізник своїми доступними цінами на проїзд та системою вигідних знижок!

Підприємство вже досить тривалий час на ринку нашої держави, й за цей час встигло зарекомендувати себе як надійний перевізник. Як доказ – досить велика аудиторія постійних клієнтів, які роками користуються послугами тільки цього перевізника.

Пропонуємо широкі горизонти доставлення пасажирів по Україні, а саме Київ, Бориспіль, Харків, Полтава, Ялта, Сімферополь, Алушта, Луцьк, Ковель та інші міста.

Перевізник організовує поїздки таким чином, щоб пасажири почували себе комфортно та безпечно. Ось тут саме час згадати, насамперед, про літні відпустки чи свята, а тому потрібне попереднє замовлення пасажирських місць у мікроавтобусах. Ця послуга на сьогодні є досить затребувана серед пасажирів.

Головною перевагою є те, що підприємство має власний автотранспорт, який постійно оновлюється. Також на перевізника працюють кваліфіковані водії, які мають досить великий стаж та сотні тисяч кілометрів позаду.

На підприємстві є графік перевезень, а тому ви виїдете точно у встановлений час, а також прибудете на місце призначення в попередньо зазначену годину. Тому не переймайтеся щодо того, чи встигнете ви на потяг чи літак і т.д.

У всіх мікроавтобусах перевізника віє тільки комфортом, адже тут і кондиціонери, і аудіо- та відеотехніка, зручні місця та приємні водії. Тому ваша поїздка буде цікавою, швидкою та безпечною.

За рухом кожного автобуса спостерігатиме оператор. Все це завдяки GPS-навігації, яка встановлена на транспорті. Тому поїздку контролює не лише водій, а й працівники головного офісу підприємства.

Бажаєте вчасно, швидко та з комфортом дістатися до пункту призначення? Обирайте послуги одного з кращих перевізників на території України! Доступна ціна, хороші умови перевезення та безпека – все це для вас!